banner526

banner533

banner513

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı için adaylar ortaya çıkıyor

AK Parti Ortahisar'da ilk aday Odabaş oldu.

Trabzon 12.11.2017, 20:18 12.11.2017, 20:51
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı için adaylar ortaya çıkıyor

Haber61 / Haber Merkezi

AK Parti Trabzon’da kongre takvimi yeniden başlarken en önemli ilçe konumundaki Ortahisar için ilk aday da ortaya çıktı. Daha önce Merkez ilçe yönetimlerinde görev alan Ömer Odabaş, 2 Aralık’ta yapılacak olan AK Parti Ortahisar İlçe Kongresi için başkanlığa aday olduğunu açıkladı.


Kongre takvimi yeniden açıklanınca Eski AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Zekeriya Karaçengel’in düğününün en önemli gündemi de AK Parti Ortahisar İlçe Başkan adaylığı oldu. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana birçok kademesinde görev alan Belediye Meclisi Üyeliği ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yapan Ömer Odabaş’a yoğun bir ilginin olduğunu gözlemleyince aday olup olmadığını sorduk. Odabaş, “Teşkilattan gelen ve her geçen gün artarak devam değişim arzusu ve yaşanılmış memnuniyetsizliklerin bizi sorumluluk almaya mecbur bıraktığını görüyorum. Partimin bana görev ve sorumluluk yüklemesi halinde geçmiş dönemdeki tecrübemin verdiği güçle bu vazifeyi hakkıyla icra edeceğim kanaatindeyim.”

Bu sözlerle adaylığını ilan eden Odabaş, hafta içi daha geniş bir açıklama yapacağını da sözlerine ekledi. Odabaş daha önce de ilçe kongresinde aday olmuştu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@