alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ahmet Metin Genç, İmamoğlu'nu kutladı

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi toplantısı yapıldı.

Trabzon 01.07.2019, 14:55 01.07.2019, 15:05
Ahmet Metin Genç, İmamoğlu'nu kutladı

HABER61 - HABER SERVİSİ

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Trabzonlu Ekrem İmamoğlu kutlandı.

HAYIRLI HİZMETLER YAPACAK 
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu’nu kutlayarak, "Trabzonlu hemşerimiz Ekrem İmamoğlu’nu kutluyoruz. Hayırlı hizmetler yapacağına inanıyoruz" dedi.

BAKAN ALBAYRAK’A TEŞEKKÜR
Türk futbol liginin yeni sezon isminin Trabzonspor’un efsanevi oyuncusu Dozer Cemil lakaplı Cemil Usta’nın adının verilmesine teşekkür eden Ahmet Metin Genç, "Bu sezon şampiyon oluğumuz bir sezon olur inşallah. Ayrıca Bakanımız fanatik Trabzonsporlu Berat Albayrak’a teşekkür ediyoruz. Trabzonspor’u ekonomik dar boğazda önemli bir adım attırdı." diye konuştu. 

İYİKİ VARSIN EREN
THY uçağına Maçka isminin koulmasını da değerlendiren Genç,” Başkanlık sıfatımla bundan mutluluğumu söylerken aynı zamanda Maçkalı olarak da ayrıca mutluluğumu dile getiriyorum. Özel bir isim şehidimizden dolayı bu verildi. Bir de Bayraktar firması İHA ve SİHAları üreten yapımcı şirketi bir İHA’sına şehidimiz Eren’in ismini verdi. Bundan gurur onur duyduk. Bir kez daha Ereni’mizin rahmetle anıyoruz.” şeklinde konuştu. 

TÜRK YILDIZLARI GELECEK
Genç, 7 Temmuz saat 14.30-16.00 saatleri arasında Türk Yıldızları’nın gökyüzünde gösterisin olacağını söyleyerek şunları kaydetti; "En kalabalık gösteri şu ana kadar İzmir’de oldu. Alınan verilere yani onların tespitine göre ikinci Trabzon. Bu gösteride 100 binleri geçerek İzmir’i geçeceğiz diye düşünüyorum. Tüm Trabzon halkını gösteriyi izlemeye davet ediyorum."


Yorumlar (3)
halil 2 yıl önce
Bravo Sn. Genç'e. İnsan hemşehrisini kutlamalı. Önemli olan hizmettir. İstanbul'a gidince de sarılıp kutlar. Doğrusu budur. Ama TS divan kurulu başkanının yine divan kurulu üyesi İmamoğlu'nu kutlamaması yanlıştır
Doktor TS 2 yıl önce
Türk yıldızlarından biri Trabzonlu, Osman Yiğci kardeşimiz..
s.ayd. 2 yıl önce
sanki trabzon belediye başkanlarından chp ye bir kayış söz konusu bana mi öyle geliyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@