Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı.

Trabzon 05.08.2021, 10:45
Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar 4 Ağustos Çarşamba günü Ortahisar ilçesinde program düzenledi.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve Ortahisar İlçe Teşkilatıyla düzenlenen programlarda ilk olarak Aksa Doğalgaz Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bölge Müdürü Salih Ayaydın ile birlikte Trabzon’da devam eden doğalgaz çalışmalarıyla ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Günnar; “Doğalgaz, şehrimiz için oldukça önem arz ediyor. Bu anlamda AK Parti iktidarımız döneminde enerji ve doğalgaz konularında büyük çalışmalar yapılıyor, Karadeniz'de toplamda 540 milyar metreküplük doğalgaz keşfi gerçekleştirildi. Yine bölgede aynı kararlılıkla doğalgaz arama çalışmaları sürdürülüyor. Trabzon’umuzda Doğalgaz alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte hemşehrilerimiz ev ve işyerlerinde doğalgaz kullanma rahatlığını yaşayacaklar." dedi.

Daha sonra İpekyolu Galericiler Sitesinde ki tüm esnafı ziyaret ederek esnafların dilek ve temennilerini dinleyen Milletvekili Günnar; AK Parti’nin 19 yıllık iktidarında esnafımızı her zaman desteklediğini, tüm dünyanın sıkıntıda olduğu pandemi döneminde de esnafın daima yanında olduklarını söyledi. 

Çalışmalarını akşam geç saatlere kadar sürdüren Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar daha sonra Ortahisar’ın Kaymaklı, Aydınlıkevler ve Fatih Mahallelerinde teşkilat mensupları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşın talep ve isteklerini ilgili kurumları arayarak iletti.

Trabzon’a kalıcı eserler yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Milletvekili Günnar; "AK Parti iktidarı dönemimizde, Trabzon’a sağlıktan, eğitime, tarımdan, çevre ve şehirciliğe, orman köylülerimizden, kırsal kalkınmaya, enerji sektöründen turizme kadar her alanda çok büyük yatırımların yapıldığını belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük başarılara imza atıyoruz. 2023-2053 ve 2071 yılı hedeflerimize ulaşmak için milletimize hizmet yolunda durmadan çalışmaya, her zaman milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceklerini ifade ederek ülkesi ve milleti için çalışan, yorulmadan emek veren herkesten Allah Razı Olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladı

Adnan Günnar Ortahisar’ı arşınladıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
Akif Hasan Başakoğlu 2 ay önce
Trabzon'un milletvekilimiymiş bu beyefendi.!İlk kez ismini duyuyorum.
Salih Saka 2 ay önce
Bizzat şahidim. Peşine taktiği 8_10 kişilik kalabalıkla foto çekildi zahmet edip dükkandan içeri kafasını uzatip da esnafa selam vermedi.
Yavuz 2 ay önce
Yeni Milletvekili mi kendisi? Adını ilk defa duydum. Hayırlı olsun sayın vekilim başarılar
Sinan 2 ay önce
Sayın vekil Trabzona kalıcı ne eser yaptınız da devam edeceksiniz yapmaya trabzon sokaklarında bu millet yürümeyi bile zar zor başarıyor istanbulda belediye araçla su dagitinca hemen paylaşım yapıyorsun trabzonun su harabe ve viran halinide bi paylaş da trabzonda yaşamayanlar trabzonun halini iyi bi görsün
Kaan 2 ay önce
Ne iş yapar Bu Adnan! Bilen varmı
hulisi sekmez 2 ay önce
bi zamanlar sovyetlerde pravda gazetesi vardı.şimdi her yer pravda kaynıyor
İsimsiz 2 ay önce
Aydınlıkevler de hangi esnafla bir araya geldi ? Ne dinledi ne iletti ? :))
Ahmet 2 ay önce
Nasıl esnaf halinden memnunmu, bu memleket bu kadar çaresiz kalmadı. SAYENİZDE
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@