banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Adnan Günnar: Güvenimiz tam, asla sarsılmaz

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, referandumla ilgili birlik ve beraberlik mesajı vererek, "Güvenimiz tam, asla sarsılmaz" dedi.

Trabzon 08.04.2017, 11:57 08.04.2017, 12:05
Adnan Günnar: Güvenimiz tam, asla sarsılmaz

 AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, 16 Nisan referandum çalışmalarını Köprübaşı ve Sürmene ilçelerinde sürdürdü.


İlçede esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Günnar, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, "Vatan söz konusu olunca milletimiz yediden yetmişe birlik ve beraberlik içinde vatanına, dinine, bayrağına sahip çıkmaktadır. Bunu bin yıllık devlet geleneğimizin şanlı tarhinde de görürsünüz. Yakın tarihimizde ise Büyük Çanakkale'yi biliriz ki anlatılması güç bir mücadelenin abideleşmiş halidir. Aslında şu an ülkemize yapılmak istenen şey felsefi bakımından hemen hemen aynı şeydir. En son da geçtiğimiz 15 Temmuz  hain darbe girişiminde halkımız bir ve beraber olarak vatanına sahip çıkmış, vatanını hainlere teslim etmemiştir. Milletimiz o gece siyasi kimliğini bir kenara bırakarak, 'Atalarımızın bize kanı ile emanet ettiği vatanımızı, parasını milletimizin dişinden tırnağından biriktirek ödediği üniformaya gizlenmiş FETÖ mensubu teröristlere ve onların arkasında yer alan emperyal güçlere asla gecit vermeyiz' diyerek, canı pahasına sokaklara akın etmiş, şehit ve gazi olmuş asla vatanını teslim etmemiştir. Avrupa, Yüce Türk Milletinin birlik ve beraberliğini çok iyi bildiği için çeşitli oyun ve hilelerle ülkemize fitne fesat sokarak birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışıyor. Ama yanıldığı bir şey var. Milletimizin , geçmişte olduğu gibi şimdi de birlik ve beraberliğinden asla taviz vermeyeceğini biliyor olmasını beklerdik. Çünkü yüzyılı aşkın süredir müttefikiz.Avrupalı müttefiklerimizin 15 Temmuz sonrası bize yapımak istrdikleri Ortaçağ Avrupasının dayatmacı zihniyetinin tezahürüdür. Biz her zaman tek Millet ,tek Bayrak,tek Vatan ve tek Devlet presibinden yana olup Avrupa'ya ve ülkemizdeki taşeronlarına gereken cevabı vermişizdir. Şimdi de vatanımız için sandığa gideceğiz. 16 Nisan'ın bir siyasi partinin iktidar seçimi olmadığını seçim kampanyası boyunca her ortamda söyledik. Bu referandum tarihi bir fırsattır. Aziz milletimiz yine bir ve beraber olarak sandıktan güçlü 'EVET' diyerek geleceğimize ışık tutacak, yolumuzu ve yönümüzü tayin edecektir.Buna "güvenimiz tamdır ve asla sarsılmaz" dedi. 
 
Referandum sonucunda ülkeye istikrar geleceğine değinen Günnar, sözlerini şöyle sürdürdü. "Sandıktan çıkacak 'EVET' oyu ile ülkemiz de artık her milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde toplumsal mutabakat sandıkta sağlanarak koalisyonlar olmayacaktır.Türkiye'de siyasi istikrarla birlikte güven duygusunu artırarak büyük Türkiye olma yolunda emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz."
 
 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
sedat 3 yıl önce
adamin yasina bakarsan ilkokul kafasi bir kisi icin vermeyecekleri yok onun icin HAYIRRRRRR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@