Adnan Günnar'dan Haber61'e ziyaret

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Haber61'i ziyaret etti.

Adnan Günnar'dan Haber61'e ziyaret

Referandum çalışmaları çalışmaları kapsamında Trabzon'da bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Haber61'e ziyarette bulundu. 


16 Nisan referandumuna sayılı günler kala Trabzon'u karış karış gezen AK Partili Günnar, Haber61'e referandum çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Yeni anayasayı anlatmak için AK Parti teşkilatları olarak gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Adnan Günnar, vatandaşlardan gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirtti. Günnar, "7 Haziran sonuçları nasıl bizim için şok edici olduysa vatandaşın şu anki teveccühü de bizi öyle şaşırtıyor. Hangi kapıyı çalsak kime sorsak evet diyeceğini söylüyor. Milletimize, hemşerimize güvenimiz tam. 16 Nisan akşamında sandıktan güçlü bir Türkiye çıkacağına inanıyorum" dedi. 

 
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
halim
halim - 3 yıl Önce

EGER BUKUNKU DURUMDAN MEMNUN ISENIZ BUYRUN EVET VERIN .BUGUN TEK ADAM REJIMI LE YONETILIYORUZ .BU DAHA BASLANGIC . COK DAHA KOTU SEYLER OLACAK . ORNEGIN SADECE AKPLILER IS BULACAK ORNEGIN AKPLILER IHALELERE GIRECEK AKPLILER CINAYET ISLERSE HAPSE GIRMEYECEK CUNKU YARGI TEK ELDE TOPLANACAK HER SEY AKPLILER ICIN OLACAK .BUYRUN VERIN

ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR @halim - 3 yıl Önce

İLERDE OLACAK DEDİĞİN HER ŞEY BUGÜN ZATEN FAAL DURUMDA :)

SIRADAKİ HABER

banner513