Ablasına uçan tekme attı hapsi isteniyor!

Trabzon'da konuşmadığı ablasına uçan tekme atarak kaburgasını kıran kardeşe hapis istendi.

Ablasına uçan tekme attı hapsi isteniyor!

Uçan tekme attı kaburgasını kırdı Trabzon’da üç yıldır konuşmadığı ablasını hastanelik eden kardeşe hapis istendi 

ABLASINI HASTANELİK ETTİ

Trabzon’un Aydınlıkevler Mahallesi’nde apartman yönetici ile birlikte aidat toplamaya çıkan A.A. (37) üç yıldır konuşmadığı ablası M.G. (42) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine A.A., önce ablasının kafasına vurdu, ardından da göğsüne birden fazla tekme attı.  Yaralanan genç kadın Fatih Devlet Hastanesine kaldırılırken, gözaltına alınan A.A. ise ablasını kendisine saldırdığını yaralandığını söyledi. Savcı olayla ilgili soruşturma başlattı.

RAPOR GELDİ, DAVA AÇILDI

M.G. adlı kadın basit tıbbı müdahale ile giderilemeyecek şekilde yaralandığı için ATK’ya sevk edildi. ATK genç kadının akciğerinden yaralandığını ve kaburgasında kırık olduğu belirten raporu savcılığa gönderdi. Savcı, yaralama ve kemiklerin kırılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama suçundan A.A. hakkında iki ayrı suçtan hapis istemiyle dava açtı. 2.5 yıldan 10.5 yıla kadar hapsi istenilen A.A. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacak.   Trabzon’da üç yıldır konuşmadığı ablası M.G.’yi hastanelik eden kardeş A.A.’ya hapis istemiyle dava açıldı.

TARTIŞMA ÇIKTI ABLAYA TEKME ATTI

Trabzon’un Aydınlıkevler Mahallesi’nde aynı apartmanda oturan ve ailevi sebeplerden ötürü konuşmayan abla kardeş mahkemelik oldu. Apartman yöneticisi, apartmandaki sesler yüzünden M.G. ile tartışmaya başladı Bu sırada yönetici ile birlikte aidatları toplayan A.A. araya girerek ablasıyla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine A.A., önce ablasının kafasına vurdu, ardından da göğsüne birden fazla tekme attı. Yaralanan genç kadın, Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, gözaltına alınan A.A. ise ablasını kendisine saldırdığını ve yaralandığını söyledi. Savcı olayla ilgili soruşturma başlattı.

KADININ RAPORU ATK’YA GÖNDERİLDİ

Fatih Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan M.G.’nın akciğerinin zarar gördüğü ve kaburgasında kırık olduğu belirlendi. Savcılık M.G.’nin basit tıbbı müdahale ile giderilemeyecek şekilde yaralandığı için dosyasını ATK’ya gönderdi. ATK genç kadının akciğerinden yaralandığını ve kaburgasında kırık olduğu belirten raporu savcılığa gönderdi.

SAVCI İKİ AYRI SUÇTAN HAPİS İSTEDİ

Soruşturmayı tamamlayan savcı, yaralama ve kemiklerin karılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama suçundan A.A. hakkında iki ayrı suçtan hapis istemiyle dava açtı.Savcı tarafından hazırlana iddianamede  2.5 yıldan 10.5 yıla kadar hapsi istenilen A.A. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

(Günebakış)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513