En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzon sokaklarında Trabzon'un sorunlarını sorduk

Trabzon 15.11.2017, 14:52
Yorumlar (6)
Levent Şirin 3 yıl önce
Tuhaf cevaplar verilmiş. Şikayet çok ama şikayet konusunu söyleyen yok. Kimi daha çok dolmuş istiyor kimi şehir içinde çok dolmuş olduğundan bahsediyor. Hiç raylı sistemden bahseden yok. Dışarıdan gelen yerli turistler ulaşımın çok kolay olduğundan bahsediyor. Ayrıca bir üstteki yoruma cevaben şunu söyleyeyim, parklarda boş oturan insanlarla röportaj yapılırsa tabii kimse işsizlikten şikayet etmez. Belli ki hepsi emekli.
murat 3 yıl önce
işsizlik değil de ulaşım ha size müstehak durmak yok ameleliğe devam
ahmet özkan bolat 3 yıl önce
Öğrenci arkadaşa katılmıyorum. 5 yılımı geçirdim üniversite öğrencisi olarak. Trabzonlu insanların bana olan yardımcı sahiplenmesi kadar hiçbir yerde bunu bulamadım. Sanırım bu birazda kişi ile ilgili bir şey. Trabzonu ve trabzonluyu çok seven biri olarak söylüyorum; trabzonda en önemli sıkıntı nitelikli iş gücünün iş olanağının çok düşük olması. Mesela ben okuduktan sonra trabzonda kesinlikle yaşamak isterdim fakat kendime uygun maaş ve iş bulamadım istanbula gelmek zorunda kaldım.
DOSYA 3 yıl önce
Fındık vardı 14 TL den 10 TL ye düştü diye VİDEOLAR PATLADI YAKARIZ ONİ ... ŞİMDİ TMO ya 7,3 tl den vermek için 1 ay sonraya gün alıyorsun yakın da fındığı ne kalmışınız kapılara ...ekmeğimizi alın terımızı çalıp ferreroya peşkeş çekıldi kaç yıllığına o belli değil , onun hesabını yapmıyoruz .. yok efendım cam filmi vsvsvs birde 61 proje vardı ne oldu HERALDE HAYAT ATMIŞ BİR KENARA OLDULAR HEEEE
davut 3 yıl önce
Trabzon'un en büyük sorunu boyu kısa olsa da Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve ekürisi Ahmet Metin Genç'tir.
SAKO 3 yıl önce
sorunumuz dolmuş duraklarının meydan,dan kaldırılması ve ol orta yerlerde durup beklemeleri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@