Yeniden Refah Partisi Trabzon'da Aday adaylarını tanıttı

Yeniden Refah Partisi Trabzon'da düzenlediği toplantıda aday adaylarını basına ve teşkilatlarına tanıttı.

Yeniden Refah Partisi Trabzon'da Aday adaylarını tanıttı

Haber61 - Haber Servisi -/ Trabzon'da Yeniden Refah Partisi rüzgarı esti.

Bu akşam Ortahisar ilçesinde bulunan Büyükşehir belediyesi konferans salonuda yapılan aday tanıtım toplantısında 20 aday adayı basın mensuplarına ve teşkilata tanıtıldı.

Yeniden Refah Partisi Trabzon'da Aday adaylarını tanıttıİl Başkanı Süleyman Pulat aday adayı tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yaptı. Pulat, Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur ittifakına katılmasına da değinerek "Seçim sisteminin zorluğundan tek başına başarılı olmanız zor, Partilerin grup halinde olması şart. Üzülen ve yorulan arkadaşlarımız olmuş olabilir. Onlar dinlenebilir ama daha sonra davamız için çalışmak üzere" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Trabzon'da Aday adaylarını tanıttı
Pulat şu ifadeleri kullandı:
"Bu yapmakta olduğumuz aday tanıtım toplantımızın ve Yeniden Refah Partisi'nin milletvekili aday adaylarınının ilimize, ülkemize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.
Zor bir süreçten geçiyoruz ülke ve insanlık olarak. Bu süreç içerisinde milli görüş teşkilatları önem arz ediyor. Büyük çilelerle birinci 40 yılını tamamlayıp ikinci 40 yılına sefere çıkan teşkilatımız çok zor şartlar atında görev için göreve talip olan sizler önümüze çıkan her türlü zorluğu aşıp bize verilen görevi layıkıyla yapıp, genel başkanımızın yanında duran kardeşlerimiz olarak sizleri görmek istiyoruz.

Seçim sisteminin zorluğu nedeniyle partilerin gruplar halinde olması zorunluluk oldu. Tek başına yola çıktığınızda başarılı olmanız zor. Erbakan hocam iktidara yaptıklarıyla milletin aklında yer etmiş. 40 yılda çektiklerini kimse anmıyor. İktidarda yaptıklarını ise kimse unutamıyor. Bütün zorluklara rağmen önüne çıkan engeller onu yıldırmamış davasında geri adım atmamıştır. Şimdi ise siz daha fazla zorluklarla karşılaşacağız. Gönül isterki zaiyat vermeden yola devam edelim. Yorulan, üzünlen kardeşlerimiz de olabilir. Onlar dinlenebilir ama sonra davasına sahip çıkmak zoruyla. 
Tepkisini sosyal medya ve basın yoluyla tepkşisini dile getşren kardeşlerimi anlamıyorum. Biz daha yolun başındayız. Siz zaten bu yolu seçerek çileye talip olmuşsunuz. yarın iktşdar olduğunuzda da çileniz devam edecek. Emsali olmayan bişr davbanın mensuplarısızdır. Başka bir teşkilat yokki bütün insanlık için çalışsın.

Yeniden Refah Partisi Trabzon'da Aday adaylarını tanıttı

Yarın inşallah temeyül heyetimiz gelecek ve il binamızda temayül yapacağız. Bizim amacımız en gayretli arkadaşlarımızı seçip Ankara'ya yollayacağız. Trabzon'un altını üstüne getirmeliyiz. Yoksa bu yaptıklarımızın bir amacı yok. 4 yıldır nasıl bir imkansızlıkla çalıştığını biliyorum. Şimdi bunu geldik bunun 40 günde hasadını yapmaya. Trabzon'da çalınmamış kapı sıkılmamış el bırakmamamız lazım." ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından aday adayları tanıtıldı.

Yeniden Refah Partisi Aday adayları şu şekilde:

Süleyman Pulat
Eren Küçük
Zeki İmamoğlu
Hasan Birinci
Fatma Beyza Çiçek
Erdem Çebi
Ali Osman Yılmaz
Muammer Malkoç
Emin Menşur
Tuba BilginSavaş
Sırat Markaloğlu
Suat Oskay
İlkay Güntay
Abdulkerim Karaca
Sebahattin Ülkü
SalihBayoğlu
Yılmaz Karadeniz
Gökhan Şahin
İdris Akyüz
Hakan Karaarslan

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler