En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzon esnafı kapanma hakkında ne düşünüyor?

Trabzon 29.04.2021, 21:42

Türkiye'de tam kapanma sürecine girilirken konuyla alakalı Trabzon esnafının görüşünü sorduk. İşte yanıtlar

Yorumlar (10)
refik 5 ay önce
kimse sormuyor şubat ayında 55 milyon aşı gelecekti diye. Aşılama yapılmış olsaydı bu gün normal hayat devam ediyor olacaktı. Alkol yasaklandı virüs bitti.
BenDeniz 5 ay önce
128 Milyar Dolar nerde? Sağlığımız geleceğimiz beslenmemiz her şey ona bağlı 128 milyar dolar nerde gerçeğinin yanıtı bugüne kadar verilmedi.
kemal 5 ay önce
128 milyarı merak ediyorsan ilhan kesici ye sor o söyler sana
Esnaf 5 ay önce
Bende esnafım kiramızı ssk mızı zor ödüyoruz 17 günlük kapanma oldu eyvAllah ama şu insanlara bi yardim edin 1 ay ssk primi almayın vergi almayın yoksa virüsten değil açlıktan bunalımdan olecez
İsimsiz 5 ay önce
Ustam bağkur odeyebiliyorsan sen iyisin ses çıkarma :) ben 3 aydır odeyemiyorum. Mal sahibi kirayi istedi dedim çok sevdiğin reisin 1000tl yatiracakmis yatırdığinda alırsın :))
İslam kazanacaktır 5 ay önce
Allah'ın izniyle dualarımızla virüsü yok edeceğiz.
BenDeniz 5 ay önce
Bu kadar adaletsizliklerin olduğu bir ülkede halan daha İslam kazanacak diyorsun neye dayanarak diyorsun? Allah’la insanları kandırmayı çok güzel becerenler önce 128 Milyar doların hesabını versinler. Kovid’e falan da inanmıyorum aşıya hiç inanmıyorum birilerin işine geliyor belli bir kesim yani rabbim diyen Allahı ağzından eksik etmeyen sahte dinciler oturduğu yerden milyon dolarları kazanıyorlar gerçek namuslu dürüst inançlı insanlar açlığa mahkûm ediliyor.
Kafa karışıklığı 5 ay önce
Allah in kullarina sinav olarak verdiği hastalık la İslamin Savasi mi bu ? Kafalar karışık galiba hocam sizin. bayağı bi hem de..
medet 5 ay önce
bütün okullar uzaktan eğitim .. uzaktan eğitimin karşılığı ders dökümanları kağıda dökülmesi. bu işi günümüzde kim yapıyor ? kırtasiyeler...peki kırtasiyeler neden kapalı. bu işletmeeeler marketlerden dahamı fazla riskli .. kalabalık olmaz yoğun olmaz. çocukların ödevlerini nasıl yapacağız..
musty 5 ay önce
Trabzon esnafına üzülmüyorum,Trabzon insanınada üzülmüyorum,bende Trabzonluyum herkes hak ettii şekilde yönetilir.İktidarın eb büyük yalaka şehirlerinden birisi bu şehir az bile bu millete...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@