7m

7m

hyundai

Zeki Mazlum savunma verdi

Futbolda şike iddialarına ilişkin Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi talimatıyla Trabzon’da Zeki Mazlum’un ifadesi alındı.Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ne bu sabah saatlerinde avukatı Ali Sürmen ile birlikte gelen Zeki Mazlum’un sanık sıfatıyl

Spor 27.01.2012, 11:01
Zeki Mazlum savunma verdi

Futbolda şike iddialarına ilişkin Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi talimatıyla Trabzon’da Zeki Mazlum’un ifadesi alındı.

Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ne bu sabah saatlerinde avukatı Ali Sürmen ile birlikte gelen Zeki Mazlum’un sanık sıfatıyla savunması alındı.

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Mazlum, daha sonra adliyeden ayrılırken, Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ın da şike davası kapsamında bugün ifadesinin alınacağı ancak uğradığı silahlı saldırı sonucu adliyeye gelemediği belirtildi.


Yorumlar (4)
k.alemdar 10 yıl önce
zeki mazlum kolluk savcilik ve hakim karsisina cikmamismiydi, sürec nasil isliyor biraz aydinlatabilirmisin, saygilar.
Ergün 10 yıl önce
Yargılama sürecinde Emniyet ifade alır, sonra Savcı ifade alır, ardından ididaname kabul edilip dava açıldığında davanın görüldüğü mahkeme savunma alır. En önemli olanı da budur. Saygılarımla,
Ergün 10 yıl önce
Hukuki süreci yazdım, neyini beğenmedin de oy attın kardeş. Beğenmeyeceğin birşey daha söyleyeyim o zaman: Sn.Şener, Sn.ŞAKAR, Sn. Mazlum da dahil Trabzonsporla ilgili kim var kim yok hem ceza davasından BERAAT eder hem de Disiplin Soruşturmasından! Kimsin bilmiyorum ama bu görüşümü de beğenmeyeceğine eminim.
k.alemdar 10 yıl önce
takma kafani sen begenmeyenler trabzondaki natasalar, her habere negatif oy veriyorlar. ben sahsen aciklamalarini hem cok begeniyor ve de tatmin oluyorum, ve bir avukat olarak burada bizlere isik tutman cok hosuma gidiyor, ben avukatim burada kim olduklari belli olmayan kisilerle ne yazisacagimda diyebilirdin ama yapmiyorsun, bizimlesin. ve ben bu yüzden büyük saygi duyuyorum sana. sagolasin saygilarimla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@