banner526

banner533

banner513

Z. Bankası binası TS'ye verildi

Trabzon'un Kemerkaya Mahallesi Maraş Caddesi adresinde bulunan Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü'ne ait bina Trabzonspor kulübüne tahsisi gerçekleştirildi. Taraftarlar arasında bir süre devam eden görüşme ve yazışmaların son aşamaya gelmesiyle Ziraat Bankası

Spor 04.02.2009, 11:57
Z. Bankası binası TS'ye verildi

Trabzon'un Kemerkaya Mahallesi Maraş Caddesi adresinde bulunan Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü'ne ait bina Trabzonspor kulübüne tahsisi gerçekleştirildi.Taraftarlar arasında bir süre devam eden görüşme ve yazışmaların son aşamaya gelmesiyle Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Trabzonspor kulübüne gönderildiği yazıyla talebin olumlu karşılandığı bildirildi.

Buna göre söz konusu bina yeniden düzenlenerek Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi ve Ts Club ürünleri satış merkezi olarak kullanılacak.

Binaya karşılık olarak Ziraat Bankası'na Trabzonspor'a ait iki daire lojman olarak kullanılmak üzere 20 yıllığına tahsis edilecek.

Yorumlar (3)
builder 12 yıl önce
tam cadde üstünde olması çok güzel oldu hem tarihi bir bina hemde büyük..yeni yerin hayırlı olmasını dilerim..inş yeni yerimize yeni yeni kupalar getiririz..
casa 12 yıl önce
Anlaşılan tapusu alınmadı,bakın iki daireye karşılık tapusunu da alın.
yorguness 12 yıl önce
sayın bakana katkılarından dolayı tesekkur edrız ve desteğiyle sampıyonluğa kosuyoruz saolun sayın bakanım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@