7m

7m

hyundai

tamfinans

Yusuf Yazıcı: Yepyeni bir meydan okuma

Trabzonspor'un eski yıldızı Yusuf Yazıcı mesaj yayınladı

Spor 21.01.2022, 16:09
Yusuf Yazıcı: Yepyeni bir meydan okuma

Haber61 Spor Servisi

Lille'den CSKA Moskova'ya kiralık olarak transfer olan Trabzonspor'un eski yıldızı Yusuf Yazıcı sosyal medyadan mesaj yayınladı.

Yusuf mesajında şu ifadeleri kullandı;

Futbola başladığım ilk günden bu yana hep en iyisi olmak için çalıştım. Meydan okumaktan ve yeni başlangıçlardan hiçbir zaman kaçmadım. Edindiğim her tecrübenin, başarının da başarısızlığın da beni ben yaptığına inandım. Şimdi yepyeni bir meydan okuma için veda zamanı.

Geriye dönüp baktığımda, kariyerimde birçok ilki yaşadığım ve her zaman güzel anılarla hatırlayacağım yerden ayrılmak elbette kolay olmayacak. Formasını terlettiğim süre boyunca desteklerini her zaman yanımda hissettiğim, birlikte çok büyük mutluluklar yaşadığımız, beni her zaman özel hissettiren LOSC Lille taraftarına, unutulmaz anları sahada paylaştığım tüm takım arkadaşlarıma, teknik ekiplere, kulübün tüm profesyonellerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.

Futbolun o büyülü hikayesine elimden geldiğince kelimeler eklemeye devam edeceğim.

Şimdilik kendinize iyi bakın!


Yorumlar (3)
adnan yılmaz 4 ay önce
bana ne la benim futbol mutluluğuma katkıda mı bulunacaksın
Fırtına. 4 ay önce
Ben bildiğim sporcu konuşmaz sahada kendini gösterir Futbol severler onu konuşur.
Mr 4 ay önce
Haberi okumadım bile. Bana ne TS dan kaçar gibi giden adamdan git PTT de oyna bana TS a ne faydan var. Bi komisyon alıcaz diye senimi pofpofluyayım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@