Yusuf transferi askıya alındı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yusuf Şimşek transferini Bursaspor Kulübü'nün gerekenden yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine askıya aldıklarını söyledi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim

Spor 24.12.2008, 11:41
Yusuf transferi askıya alındı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yusuf Şimşek transferini Bursaspor Kulübü'nün gerekenden yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine askıya aldıklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazacı'nın, Yusuf Şimşek'in transferi ile ilgili olarak yaptıkları görüşmelerden sonuç çıkmadı. İstanbul'da daha önce bir araya gelen iki kulüp başkanı, dün de Kulüpler Birliği toplantısında biraraya gelerek Yusuf Şimşek transferini konuştu. Yapılan görüşmelerde Bursaspor Kulübü'nün yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine bordo-mavili yönetim, bu transferi şimdilik askıya aldı.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Yusuf Şimşek için 2 Milyon Euro'dan kapıyı açtı. Son olarak 1.5 milyon Euro'ya inen Bursaspor kulübünün bu talebini oldukça yüksek bulan Bordo-mavili yönetim, bu transferi askıya alma kararı verdi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise, Bursaspor Kulübü'nün Yusuf Şimşek için istediği bonservis bedelinin çok yüksek olduğunu belirterek, "Bursaspor kulübünün istediği rakamlar çok yüksek. İstenilen rakamlarda bu transferi gerçekleştirmemiz mümkün değil. Bu transferi biz böyle düşünmedik. Düşündüğümüz rakamlarda olması durumunda bu transferi gerçekleştirebiliriz. Aksi takdirde bu transfer çok zor. O yüzden bu transferi şimdilik askıya aldık" dedi.

Yorumlar (15)
nuri cebiroglu 12 yıl önce
sezon öncesı bedevaya alacağımız bır oyuncuya bu yönetım sırf hoca ıstıyor dıye 2 mılyon verırse bunun hesabını veremezler.tabataya veın bakalım para antep takla atmıyormu.yusufa 2 mılyon verecegınıze tabataya verın 5 mılyon onu alın.ha yusuf malıyetı yoksa alınsın derım.ama lütfen öyle ucuk bır para vermeyın.
azizseyfi 12 yıl önce
askıda hiç kalmasın

paranız yoktu daaa

o adam ne kadar top oynar kii

bedava sene başında almdınız

şimdi.....

verın selçuğu alın gelsin.....

bu saatte pazarlıkta eliniz geniş olmaz ki

sol tarafı da unutmayınnnn
gürbulak 12 yıl önce
bu paraları nerden topluyorsunuz allah aşkına yusufa 1.5 milyon euro istiyolar bu adam 500 milyardan fazla etmez şuan ts durumu iyi ama bence bu takım hiç iyi futbol oynamıyor inan konbineyi geri alsalar geri vercem ersun yanalın hocalığına lafım yok ama bu takımın hocası değil ya bi senede 20 yıl yaşlandım şu tarabzonun yüzünden bu ersun hoca bizi kanser edecek
osman çakır 12 yıl önce
bize gelince herkez yüksek bonservis istiyo arkadaşlar tabatayı herkez istiyo o yüzden kolay değil o oyuncuyu 3 e 5 e almak.
efecee 12 yıl önce
ver kombineni ben parasını sana geri vericem, yeterki sen burda yorum yapma!! hocayı eleştirenlerin aklına şaşıyorum. sizin gibi taraftar istemiyoruzz..
namık 12 yıl önce
bizde gidip onumu arayıp bulmuşuz,süper lig başlarken bir dedikodu vardı luıs fıgo diye bari onu alsayömışız
bykudu 12 yıl önce
arkadaşlar pncelikşli olARKA ŞUNU BELİRTEYİM Kİ,devir mucadele eden topçu devri.colman hem mucadeleci hem ii top yapıyor.yusufu alacagınza ozer i alın.onu arkada kullanıp onunde colamn oynayabilrisniz.hem satıp para kazanabilirisniz.yusufa bedava olsa a.ama o yaşta bir adama bu paraları vermeyin.
erdosar 12 yıl önce
yusuf eekliliği çoktan gelmiş bir oyuncu,, bu takıma gaziantepten paraya kıyılıp TABATA alınsın,,,,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@