banner526

banner533

banner513

Yusuf Şimşek tepki gösterdi

Belinde ve arka adalesindeki sakatlığı sebebiyle takımdan ayrı düz koşu yaparak ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Yusuf Şimşek, kendisine atfen gazete ve televizyonlarda çıkan haberleri yalanladı. Bazı gazetelerde çıkan, "Trabzonspor'a gitmek için Bursa

Spor 03.01.2009, 16:31
Yusuf Şimşek tepki gösterdi

Belinde ve arka adalesindeki sakatlığı sebebiyle takımdan ayrı düz koşu yaparak ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Yusuf Şimşek, kendisine atfen gazete ve televizyonlarda çıkan haberleri yalanladı.

Bazı gazetelerde çıkan, "Trabzonspor'a gitmek için Bursaspor'dan alacağım olan 150 bin YTL'den feragat ederim" şeklindeki haberlere tepki gösteren Yusuf Şimşek, koşu yaptığı sırada gazetecilerin yanından geçerken, "Ben kesinlikle 'Cebimden 150 bin YTL para veririm' şeklinde bir şey söylemedim" dedi.

Yorumlar (8)
temcola 12 yıl önce
kimse kimseye muhtaç değildir eger gelmek istemiyorsa fazla bonservis istiyorsalar almayalım ,yaşı geçti zaten kendi bilir...
tsnevzat 12 yıl önce
bu adam zaten trabzonsporda oynayamaz istemiyosa bırakın gelmesin onun yerinde oynayacak birisi mutlaka bulunur.mesela bizimkiler gözleri çskdaki caner erkine çevirmişler.yusufa okadar para vermektense caneri alsınlar çok daha da iyi olur trabzonspora daha verimli bi oyuncu olacağını düşünüyorum.hem de yusuf kadar da yaşlı değil.sonra faty papy de geliyor.bence yusufa hiç boşuna o kadar para vermesinler.
gölge 12 yıl önce
ts nin bence yusufa ihtiyacı yok 35 yaşındakı futbolcudan gelecek hayır bizim paftakı gençlerimizden gelsin verilecek paraya boşuna olur daha genç ve kalıteli futbolculara yönelmeliyiz yusufta kim oluyor yaw...
KAMALİ 12 yıl önce
Sevgili yöneticiler uyutma taktiğine gerek yok paramız yok şartlarımıza uygun adam bulamadık deyin olsun bitsin.Trabzonspor'u gereksiz insanlar ağızlarına alıp gevelemesin diğer takımları tutanlara malzeme vermeyin kendi durumuna bakmıyor hasan dağına oduna gidiyorlar. çünki anadolu takımlarının destekleyeni yok onların her birisinin tuttuğu bir istanbul takımı var. (taraftarları bu hususta ayrı tutuyorum.(timsahlar gibi)
Klida 12 yıl önce
Neticede bir ara transfer meselesi... Halledilirse faydalı olur... Tepki gösterecek bir mesele yok... Bursaspor un sözleşmeli topcusudur hala... Bursa camiasına, futbolcunun kendisine saygı göstererek ince halletmek lazım... Şampiyon Trabzonspor...
BOMBACI HAMI 12 yıl önce
YUSUF ŞİMŞEK kesin katkı sağlar.Yusuf'u tartışmak futbol adına nankörlük olur.Burda önemli olan maliyetidir.En fazla 600 milyar civarında para verilebilir gayetde iyi bir transfer yapılmış olunur.Kimse unutmasın ki Bursanın ender kazandığı maçlardan birisi olan Gs maçında adeta tek başına maça imza atmıştır.Maliyetide uygun olursa YUSUF tartışmasız katkı sağlar.En azından 60 dakika çok rahat oynar.(Çünkü Ts bu ligin en tempolu ve mücadeleci oyununu sergiliyor).YUSUF akıllıca kullanılırsa 2-3 maça tek baş imza atar.Ara transferde kalite oyuncu almanın güçlüğü ve maliyetide ortada iken YUSUF ŞİMŞEK transferi gayet akıllıca bir transfer olur.Yusuf ŞİMŞEK yürüyerek adam eksilten,tekniği ve oyun sezgisi üst düzey olan özel yetenekli bir oyuncudur.Maliyetide uygun olursa Ts ye tartışmasız katkı sağlar.Ts nin bu başarısında sezon öncesi yapılan transferlerin kamp döneminden önce bitirilmiş olmasında müthiş katkısı vardır.BAŞARILAR SADRİ ŞENER YÖNETİMİ,SİZLERE GÜVENİYORUZ.
turkqfbi 12 yıl önce
Arkadaslar Yani Size hic inanamiyorum bu yusuf simsek alinsaydi konu degiserdi derdinizki bunun gibi futbolcu yok. alinmassza da diyosunuzki bundan futbolcu olmaz.. ama gelsin ozaman faydasini gorursunuz.. Ayip arkadaslar Cok ayip.
kaygana 12 yıl önce
yusuf bize katkı yapsın parası 1.milyon ytl olsun.gelsin şampiyonluk yarışında katkı sağlasın.başka alınması zarar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@