7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Yusuf mu Adrian’mı?

Trabzonspor’da bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe maçı öncesi Teknik sorumlu Hami Mandıralı’ı sahaya çıkaracağı 11’i büyük oranda belirledi.Mandıralı Fenerbahçe maçından zaferle ayrılmanın planlarını yapıyor. Bu planlar çerçevesinde sahaya sürmeyi düşündü

Spor 10.03.2014, 12:36
Yusuf mu Adrian’mı?

Trabzonspor’da bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe maçı öncesi Teknik sorumlu Hami Mandıralı’ı sahaya çıkaracağı 11’i büyük oranda belirledi.

Mandıralı Fenerbahçe maçından zaferle ayrılmanın planlarını yapıyor. Bu planlar çerçevesinde sahaya sürmeyi düşündüğü 11’i ise büyük oranda belirleyen Mandıralı sol bekte sakat olan Kadir Keleş’in yerine genç oyuncu Mustafa Akbaş’a görev verecek. Malouda, Janko ve Zokora’yı kadroya almayan genç teknik adam Emre Güral’ın da hasta olması nedeniyle ileri uçta Henrique’ye şans verecek.

ADRİAN MI, YUSUF MU?

Hami Mandıralı bu akşam sahaya süreceği kadroda iki isim arasında bir tercih yapacak. Orta sahada Colman, Bourceanu, Olcan ve Özer’in oynamasına kesin gözüyle bakılırken Mandıralı, Adrian ve Yusuf Erdoğan arasında bir tercih yaparak kadroyu netleştirmiş olacak.

İŞTE HAMİ MANDIRALI’NIN SAHAYA SÜRMEYİ PLANLADIĞI 11

Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Mustafa Akbaş, Colman, Adrian (Yusuf), Bourceanu, Olcan Adın, Özer Hurmacı, Henrique.


Yorumlar (17)
Murat Sarı 8 yıl önce
Ne çabuk başımıza taç diye takıyoruz. Özer ne çabuk bu takımın vazgeçilmezi oldu. Yusuf kesin oynamalı. Yoksa Türk futbolu gelişmiyor diye daha çok dizini döversin.
murat toygar 8 yıl önce
bence yusufla başlamalı. adrian fiziken zayıf. 2. yarı rakip yorulduktan sonra etkili olabilir.
Selami DARUGA 8 yıl önce
Bu maçı seyirci alır veya verir rakibi bırakıp takıma mütiş destek verirsek maçı alırız ve maç sonu seviniriz ancak maç oynanırken rakibe yapacağımız olumsuz tezauratlar rakibi hırslandırır ve motivasyonunu artırırsa biz bundan zarar görürüz daha önce hep böyle oldu çünkü daha önceki maçlarda TAKIMIMIZI desteklemek yerine rakiple uğraştık sonucu ortada ONUN İÇİN BUGÜNH RAKİPLE UĞRAŞMAK YERİNE 90 dakika takıma destek vermeliyiz ki maç sonunda sevinelim.
ziyaorhan 8 yıl önce
Ozer he ozer!?! Bu takimda ozer top oynuyorsa hepinize yaziklar olsun
Kmlsdk 8 yıl önce
Gökhan ,,çok kaliteli bir topçu,,orta sahada hiç düşünmeden OYNATILMALI,,böyle genş oyuncular kazanılmalı,,,
Kmlsdk 8 yıl önce
Bazı arkadaşlar ÖZER e takmış,,hiç anlamıyorum,,,Futbol dan anlıyorlar mı onu bilmiyorum,,,
altan yıldız 8 yıl önce
kım oynasa oynasın takımda yürek kalmamış fızık yok becerı yok beraberlık bıle çok ıyıdır bu takımla
ömer berber 8 yıl önce
Olduğu kadar ; olmazsa kader............Dibine kadar TRABZONSPOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@