7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Yönetimin "Loca" çalışması

Trabzonspor'un içinde bulunduğu ekonomik çıkmazdan kurtulmak için isim hakkını 100 Milyon Dolara satmak için çalışmalar yaptığı Akyazı Stadyumu için yeni bir girişimde daha bulundu.Projesinde 49 adet Loca bulunan Akyazı Stadyumunda bu sayıyı arttırmak içi

Spor 04.04.2014, 10:44
Yönetimin

Trabzonspor'un içinde bulunduğu ekonomik çıkmazdan kurtulmak için isim hakkını 100 Milyon Dolara satmak için çalışmalar yaptığı Akyazı Stadyumu için yeni bir girişimde daha bulundu.

Projesinde 49 adet Loca bulunan Akyazı Stadyumunda bu sayıyı arttırmak için müracaat yapıldı.

Sezonluk Loca satışlarından daha fazla gelir elde etmek için projesinde 49 adet loca bulunan stadyumda bu sayıyı 200'e çıkarmak için yapılan çalışmalar ardından ilgili yerlere müracaatda bulunuldu.

Bilindiği gibi Trabzonspor yönetimi içinde bulunduğu ekonomik bataktan çıkmak için Akyazı Stadyumu'nun isim hakkını satmak için görüşmeler içerisinde.

Bu doğrultuda bir petrol firması ve teknoloji devi Samsung ile görüşmeler devam ediyor.

Trabzonspor yönetimi Akyazı Stadyumu'nun isim hakkını 10 yıllığına en az 100 milyon Dolara satmak istiyor.


Yorumlar (3)
mss 8 yıl önce
Locayı arttıracağız diye kaliteyi düşürmeyin, 7 yıldızlı otel odası konforunda localar yapılsın,, zenginlere 1 er milyon dolara 5 veya 10 yıllığına kiralansın, adam geldiğinde ofis olarak, otel odası olarak, ayrıca maç seyretmek içinde kullansın buraları, KOÇ ve SABANCI gibi zenginlerede satılsın...
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
49 tane loca yı tam donanımlı birlikte zengin iş adamlarına 5 ve ya 10 yıllığına 1 milyon tl veya Euro ya kirala karışma adam ne yaparsa yapsın orda. sen de alacağın 49 milyon a bak otur aşağa ..
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
bu locaların ilgisizlik sonucu atıl durumda kalması tehlikesini de getirebilir. o yüzden 49 adet loca Trabzon şehrine yeterlidir diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@