Yönetimde transfer çatlağı!

Trabzonspor'da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve kulüp CEO'su Burak Gürdal, teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda ara transfer döneminde kadroya takviye yapmak için çalışırken , Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu Abdi Serdar Üstünsalih,

Spor 07.01.2015, 12:43
Yönetimde transfer çatlağı!

Trabzonspor'da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve kulüp CEO'su Burak Gürdal, teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda ara transfer döneminde kadroya takviye yapmak için çalışırken , Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu Abdi Serdar Üstünsalih, yeni transfer harcamalarının kulübü gelecek için zora sokacağını söyledi. 

Üstünsalih, Trabzonspor'un oyuncu satmadan yeni transfer gerçekleştirmemesi gerektiğinin de altını çizerken, " Biz Trabzonspor'un sevdalısıyız. Bile bile yanlış yapılmasına evet diyemeyiz." diye konuştu.

Günebakış'ın iddiasına göre; Abdi Serdar Üstünsalih'in bu düşüncesini Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve CEO  Burak Gürdal ile de paylaştığı ve taraflar arasında bu konuda tartışma yaşandığı da öğrenildi. Üstünsalih'in tavrı, Trabzonspor'un geleceği adına camiada destek bulurken , oyuncu satıp elde etmeden transfer yapılması durumunda yönetimden istifa edebileceği de konuşuluyor. Abdi Serdar Üstünsalih'in istifa etmesi halinde birkaç üyenin de onunla birlikte hareket edeceği belirtildi.

Yorumlar (4)
Recep ayar 6 yıl önce
Bu yarisda olabilmek icin eldekilerle idare edelim mantigi olmaz. En iyilerini bulanakatar ne gerekliyse yapilmali. Bu isler böyle olur. Baskan dogru yapiyor
Recep ayar 6 yıl önce
Dünyadaki bütün büyük kulubler böyle yaparak basariyi yakaliyor. Idare etmek mantigiyle basari gelmiyor.
ALİ KIRKBİR 6 yıl önce
Bu takımın transfere asla ihtiyacı yok. Geçen sene HAMİ HOCADAN örnek alın. Takımı nerden ne şekilde alıp nerelere getirdi bi düşünün.Sadece iyi bir kaleciye ihtiyacı var, birde kiralık verdiğimiz BORÇİYANO yu geri getirin yeter.yabancılardan birini gerekirse ikisini satın tamam. Maceraya gerek yok.bu takım sezon sonu en iyi 4. ncü olur.
Mert Güzel 6 yıl önce
Sen değilmisin şikeci göksel gümüşdağın boynuna zorla Trabzonspor kaşkolu takıpta onunla fotoğraf çektiren

Gelişmelerden Haberdar Olun

@