7m

Çapkınoğlu

Yılmaz Büyükadın: "Türk futbolunu daha ileriye taşıyacağız"

TFF Yönetim Kurulu üyesi Trabzonspor eski yöneticisi Yılmaz Büyükaydın açıklamalarda bulundu.

Spor 03.06.2019, 11:56 03.06.2019, 12:26
Yılmaz Büyükadın: "Türk futbolunu daha ileriye taşıyacağız"

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkan seçilen Nihat Özdemir'in yönetim kurulu ekibinde yer alan Trabzonspor eski yöneticisi Yılmaz Büyükadın, Türk futbolunu daha iyi yerlere taşımak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

Büyükadın, zor bir görevi aldıklarını ifade ederek, "Tabi öncelikle önemli bir görev üstlendik ve bizi bu göreve uygun görenlere de teşekkür etmek istiyorum. Zor bir görev aldığımızı da biliyoruz. Türk futbolunda bugüne kadar yaşanan gelişmeleri de biliyoruz. Türk futbolunu daha iyi yerlere taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" diye konuştu.  

"HANGİ SORUNLARLA KARŞILAŞACAĞIMIZI BİLİYORUZ" 

Türk futbolundaki sorunların üstesinden geleceklerine inandıklarını belirten Büyükadın, "Futbolun içerisinden gelmiş, defalarca görev almış bir arkadaşınız olarak sorunları da biliyoruz, daha ileriye taşımak için neler yapmamız gerektiğini de. Bu konuda hangi sorunlarla karşılaşacağımızı bildiğimiz için de İnşallah onların üstesinden geleceğimizi de biliyoruz. Türk futbolunu bir seviye daha ileriye götürebilirsek ne mutlu bize. Milli takımlarımızla, futbol kulüplerimizin sorunlarını ele alıp yeniden yapılandırmayla beraber bu işin içinden ileriye doğru çıkmak istiyoruz. Görev aldığımız süreçten sonra da ilerleyen zamanda görevi devrettiğimizde daha iyi bir şekilde devretmek isteriz" dedi. 


Yorumlar (7)
? 3 yıl önce
bakalım kim kime benzeyecek ????kimin listesinde olduğunu bilmiyor galiba...
sedat 3 yıl önce
bende inandim .
ulkenin getirildigi durum ordata .
balik bastan kokar .
Muhammet öztürk 3 yıl önce
TFF,kısaca akparti karması,ne günlere kaldık Türk Futbolu bile Saraydan idare ediliyor
Ömer Çelik 3 yıl önce
Kiminle yılmaz bey. Şikeci başkan ve kupamız gasp edenlemi?
İbraam 3 yıl önce
La bir koltuk bu kadarmı adamın karakterini eritir. Nihat Özdemir, siyasetin emir eri, memleketin kanını emen sülük, şike organizatörü, bu karakterin yönetimine girmek demek , menfaat için her tarafımı dönerim denektir, bu işler dalak meselesi???
hasan 3 yıl önce
tff tarihinin en kötü yönetimi nereye taşıyacaksınız (((((
Ali 3 yıl önce
Yiyorsa hakemleri adam edin başka birşey yapmayın trabzon futbolu ozaman uçar başka beklentimiz yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@