7m

uzungöl yayla otel

Yıldırım'ın Trabzon totemi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Trabzonspor maçında totem yapacak... Aziz Yıldırım, Trabzon'u geçen sezon 17 Şubat 2013'teki  yendikleri maç günü neler yapmışsa Pazartesi günü de aynı şeyleri tekrar edeceği öğrenildi.Aziz Yıldırım, geçen birlikte yemek

Spor 08.03.2014, 13:00
Yıldırım'ın Trabzon totemi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Trabzonspor maçında totem yapacak... Aziz Yıldırım, Trabzon'u geçen sezon 17 Şubat 2013'teki  yendikleri maç günü neler yapmışsa Pazartesi günü de aynı şeyleri tekrar edeceği öğrenildi.

Aziz Yıldırım, geçen birlikte yemek yediği 5 kişilik arkadaş grubuyla önce müdavimi olduğu Çengelköy'deki balık restoranına gidecek. Başkan Aziz Yıldırım burada arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra, aynı ekiple Kandilli'deki evine geçecek zorlu Trabzonspor karşılaşmasını burada izleyecek.

Maçlarda yaptığı uğur denemeleriyle ünlü olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Trabzonspor deplasmanı için yapacağı totemin sonucunu herkes merakla bekliyor. Büyük maçlar öncesi Eyüp Sultan'da kurban kestiren Yıldırım'ın bu maçta da kurban kestirip kestirmeyeceği henüz bilinmiyor. 


Yorumlar (3)
mustafa tuncer 8 yıl önce
YIıldIrma...............
adil türk 8 yıl önce
Seni ortalarda dolaştıran adalete yazıklar olsun.
ahmet şahin 8 yıl önce
Tescilli Fenerli Bülent Yıldırım ile Fenerden tek puan alamamışız. Fenerli hakemi Fener maçına vererek en büyük totemi yaptırmışsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@