Yener; TS'yi değerlendirdi

Yener, hafta sonu Kocaelispor ile yapacakları maçtan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, ''Ligin ilk yarısını lider bitirmek amacındayız. Bunun için kalan 3 maçımızı da kazanmak istiyoruz'' dedi. Yener, Egemen'e Profesyonel Futbol Disiplin

Spor 05.12.2008, 15:44
Yener; TS'yi değerlendirdi

Yener, hafta sonu Kocaelispor ile yapacakları maçtan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, ''Ligin ilk yarısını lider bitirmek amacındayız. Bunun için kalan 3 maçımızı da kazanmak istiyoruz'' dedi.

Yener, Egemen'e Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen 2 maçlık cezaya ilişkin olarak ise, ''Egemen'in yaptığı tasvip ettiğimiz bir şey değil. Ancak, futbol içinde Cangele'nin aşırı tahrikiyle bir anlık olmuş olaydı. Çok da abartıldı'' dedi.

Egemen'in hırslı bir futbolcu olduğunu kaydeden Yener, ''Bu tip oyuncular böylesine durumlarda doğal olarak kart görebiliyorlar. Ama biz hiçbir oyuncumuzun kırmızı kart görmesini istemiyoruz. Biz centilmenlikte de lider olmak istiyoruz. Fair playdan yanayız. Egemen'in cezası nedeniyle Tahkim Kuruluna başvuruda bulunmayacağız'' diye konuştu.

Egemen, aldığı ceza sonucu Kocaelispor maçının yanı sıra eski takımı Bursaspor ile deplasmanda yapılacak maçta da takımdaki yerini alamayacak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
nuri cebiroglu 13 yıl önce
fenerın tahkımı trabzonsporun hangı ıtırazı lehımıze karara bağladıkı fenerlı volkan gs arda olsaydı medya ayağa kalkardı,kart va doğru ama dırek kırmızı değil,trabzonsporun şampıyonluğunun kutsallığı bu bızansı da yenmekle tatlı olacak.bu taraf olan futbol dünyanın neresınde oynanıyor,galıba onun için tek büyüğüz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@