Yelken Seçmeleri Nefes Kesti

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yelken il temsilciliği tarafından Akçaabat Darıca Liman mevkiinde 22–23 Eylül 2007 tarihlerinde yapıldı. Trabzon Bölgesi yelken sporcularının katıldığı seçme yarışına 20 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.SECMELER

Yelken Seçmeleri Nefes Kesti

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yelken il temsilciliği tarafından Akçaabat Darıca Liman mevkiinde 22–23 Eylül 2007 tarihlerinde yapıldı. Trabzon Bölgesi yelken sporcularının katıldığı seçme yarışına 20 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

SECMELER YAPILDI
İl Antrenörü İlker Aydın Yelken sporunun Trabzon da yaygınlaştırmak için çalıştıklarını belirterek ” Türkiye Yelken Federasyonu Yıllık faaliyetinde Trabzon'a bir organizasyon vererek yelken sporunun yaygınlaştırılması konusunda gerekli desteği veriyor. İlimizde bu sporun yaygınlaştırılmasında yıllardır emeğini esirgemeyen Akçaabat yelken İhtisas kulübü bu yarışmalara ev sahipliği yapmaktadır ”dedi

EKİCİ DESTEK İSTEDİ
Akçaabat yelken İhtisas kulübü başkanı Mehmet Ekici Yelken sporunun Trabzon da yaygınlaşması için yıllardır çalıştıklarının belirterek ”yetkilerden alt yapı konusunda gerekli desteğin verilmesini istiyorum. Şuanda zor şartlarda bu işi yapmaktayız. Amacımız Trabzon 'u yelken şehri konumuna getirmektir “dedi. Ekici 12–15 Ekim 2007 tarihlerinde ilimizde yapılacak olan Karadeniz Bölge 3 yarışlarına Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Rize ile Trabzon illeri yarışacak. Ekici bu yarışlarda Trabzonlu yelkencileri Akçaabat Darıca Liman mevkiine beklediklerini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler