7m


7m

hyundai

Yattara'ya teklif yağıyor

Yıldız oyuncuya son olarak Katar'dan transfer teklifi geldiği ve bu kulübün Yattara için adeta bir servet önerdiği ortaya çıktı!.. Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın haberine göre; Katar prensinin oğlunun sahibi olduğu bir Katar takımı Yattara için bordo ma

Spor 04.09.2008, 08:48
Yattara'ya teklif yağıyor
Yıldız oyuncuya son olarak Katar'dan transfer teklifi geldiği ve bu kulübün Yattara için adeta bir servet önerdiği ortaya çıktı!..

Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın haberine göre; Katar prensinin oğlunun sahibi olduğu bir Katar takımı Yattara için bordo mavili kulübe tam 8 milyon Euro bonservis ücreti önerdi!.. Ancak bu teklif Trabzonspor tarafından kabul görmezken, yönetimin 15 milyon Euro istediği öğrenildi.

Transferin son günü olan geçtiğimiz pazartesi gününe kadar Yattara için adeta Trabzonspor'un kapısında yatan Katarlı yetkililer, 10 milyon Euro'ya kadar çıkınca bordo mavili yönetim yumuşadı ve geçtiğimiz perşembe günü için Katar takımının yöneticilerine İstanbul'da randevu verdi. Ancak bu durum Başkan Sadri Şener'e bildirilince Şener'in bu transfere karşı çıktığı ve takımın ahengini bozmak istemediği için Katar takımını reddettiği ortaya çıktı!

Yorumlar (16)
SERKAN AKGÖĞ 14 yıl önce
15 milyona satıla bilir di aslın da !
star.yunus 14 yıl önce
satılması konusunda açık kapı bırakılmış bu saatten sonra kadroyu bozmak hele hele yattara gibi birisini satarak bozmak çok yanlış olurdu
azelea 14 yıl önce
şampiyonluğa oynayan bir takım için, hele trabzonspor için yattarayı satmak, şampiyonluktan vazgeçmek demektir. çünkü ankaragücü maçında yattara oyundan alınınca gördük takımın halini.yıldız oyuncunun özelliği budur işte. oyunda iken 3-4 adamı kendisine bağlayarak oyundan düşürüyor. daha ne olacak. satılacaksa sezon sonunda satılması taraftarıyım.
lorenzo 14 yıl önce
10 milyon euro yada satılabilir ancak transferin son günü bu iş olmaz satılacaksa sezon sonu satılır ona görede takım futbolcu bakar.
MNAFİZ 14 yıl önce
Futbol kulüpleri belirledikleri yönetim politikası uyarınca futbolcu transferi yaparlar.Bunu yaparkende ihtiyaçlarını gözönünü alırlar.Büyük kulüpler yıldız oyuncularını satarken asronomik ücretlerigözardı etmez ama kaybettikleri oyuncularının yerini hemen doldururlar.Büyük takım olmanın şartı budur.
sakaryalı 14 yıl önce
ya kardesım parayı gordunuz yumusadıznız gokdenızle fatıhıde oyle yaptınz sonra gorduk durmunuzu sımdıde kalkmsısnz yattrayı verceksınız yattra verılmemmı baskna uyuyorum dogru bı kakarar alms yattara tkımın goz bebegı trbzon halkının sevgılısı bnce satılmamalı
karsiyanlal 14 yıl önce
ya kardeşim 15 20 yi bırakın adamlar 35-40 milyondan gidiyor yattaradan daha mı yetenekli asla . yattara şu an futbolun ve zekasının tam kıvamına gelmiş tir
ZugasiBerepe 14 yıl önce
Takım Şampiyon Olsun Yattara 15e Gitsin Tecrubeli Yıldız bir futbolcu gelsin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@