alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Yattara'dan Müjdeli Haber

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu sahasında seyircisiz yapılacak maçta Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan, bu maçtan 3 puan alarak ilerleyen haftalara moralli girmek istediklerini söyledi.Doğan, LİG TV'de yaptı

Spor 24.08.2007, 14:28
Yattara'dan Müjdeli Haber

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu sahasında seyircisiz yapılacak maçta Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan, bu maçtan 3 puan alarak ilerleyen haftalara moralli girmek istediklerini söyledi.


Doğan, LİG TV'de yaptığı açıklamada, Trabzonspor taraftarının son haftalarda takımına iyi destek verdiğini dile getirerek, “Taraftar bize pozitif enerji veriyordu. Takımı iyi destekliyordu. Son maçta birkaç taraftarın sahaya girmesi en üzüldüğüm konulardan biriydi. Son yaşanan olayları konuşmak istemiyorum. Seyirciden yoksun olarak bu maça çıkacağız. Seyircisiz futbol gerçekten zevk vermiyor” dedi.

30 kişilik kadrolarının bulunduğunu dile getiren Doğan, şöyle devam etti: “Birkaç oyuncuyu göndereceğiz, kadroyu 26-27'ye indireceğiz. Yattara'nın maça yetişme ihtimali çok yüksek. Ersen'in sakatlığı var. Risp, takımla çalışmalara başladı. Musa'nın sakatlığı uzadı. Tabii ki kadroları oluştururken bu tür sıkıntılar oluyor. Alternatifli kadromuz var ve muhakkak iyi bir 11 çıkaracağız. Üzüldüğümüz konu kaptan Hüseyin'in milli takımdan sakat dönmesi. Yarın ve ertesi gün durumunu değerlendireceğiz. İnşallah iyileşir.”

Doğan, Çaykur Rizespor maçının zor geçeceğine inandığını ifade ederek, “Ama Trabzonspor maçı kazanmak zorunda. Bu bilinçte oyuncular. Buradan 3 puan alarak önümüzdeki haftalara moralli girmek istiyoruz” diye konuştu.


Yorumlar (2)
kenanax 14 yıl önce
trabzonspor taraftarının zaaflarını bu kadar pervasızca kullanan başka bir futbolcu ts tarihinde yoktur . bu kadar sevilen ve karşılığında ts a bu kadar zarar verende .. ne yazık ki taraftarlar olarak bizler bu futbolcunun hiç bir şey üretmeden bu denli sevilmesine çanak tuttuk yıllardır .senede üç maç oynayacak diye bekledik durduk .. ben kendi adıma diğer bu takıma tüm dürüstlüğüyle emek veren futbolculardan özür diliyorum .. ve umarım yattara en azından transferde gönderililerek en azından maddi anlamda katkı yapması sağlanır ... yattara ile ilgili tüm istakiki bilgileri medya mensubu arkadaşların gün ışığına çıkarması halinde söylediklerimin doğruluğu daha kolay anlaşılacaktır .. saygılarımla
trakya da bir laz 14 yıl önce
sana gösterilen bu hoşgörü bu takımdaki kendi öz evlatlarımıza gösterilmedi.artık kendine gel.takımdaki hüseyin başta olmak üzere tayfun,gökdeniz gibi evlatlarımız en ufak bir hatada yuhalandılar,küfür yediler.kendilerine güvenleri kalmadı.sen se 5 yaşındaki şımarık çocuk gibisin.ya düzel ya da bavullarını topla gittttt.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@