7m


7m

hyundai

Yattara takımla çalışmıyor

Katar'ın Al Sadd Kulübü ile prensipte anlaşan İbrahima Yattara, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, "Cuma günü Katar'da da resmi tatil. Cumartesi ve Pazar günü de burada tatil olduğu için transferi, ancak gelec

Spor 02.10.2008, 13:38
Yattara takımla çalışmıyor
Katar'ın Al Sadd Kulübü ile prensipte anlaşan İbrahima Yattara, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, "Cuma günü Katar'da da resmi tatil. Cumartesi ve Pazar günü de burada tatil olduğu için transferi, ancak gelecek hafta resmiyet kazanabilir" dedi!

Gineli oyuncu, Trabzonspor'a devredilen Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Merkezi'nde yardımcı antrenör Recep Karatepe ve fizyoterapist Dursun Işık yönetiminde sabah bir antrenman yaptı.

Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Yattara'nın Katar kulübü ile prensipte anlaşma sağladığını belirterek, ''Çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürüyor. Yarın Katar'da da resmi tatil. Cumartesi ve Pazar günü de burada tatil olduğu için transferi, ancak gelecek hafta resmiyet kazanabilir'' diye konuştu.

Yorumlar (2)
daywalker 14 yıl önce
bu taraftar senı sıtemıyor bı gıt artıkkk...
alaturka TS 14 yıl önce
adamın herşeyi olay oldu hani aldıklarımızın 1 tanesi onun gibi olsaydı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@