7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Yattara neyi sorun ediyor

Sözleşmesi 2009'da bitecek olan Gineli yıldızla Bordo-Mavili kulüp arasında henüz anlaşma sağlanamamasının nedeninin parasal sorunlar olduğu ortaya çıktı.Trabzonspor yıldızlarını tek tek kaybetmeye devam ediyor. Bordo-Mavili kulüple 2009 yılında sözleşmes

Spor 09.04.2008, 12:11
Yattara neyi sorun ediyor

Sözleşmesi 2009'da bitecek olan Gineli yıldızla Bordo-Mavili kulüp arasında henüz anlaşma sağlanamamasının nedeninin parasal sorunlar olduğu ortaya çıktı.

Trabzonspor yıldızlarını tek tek kaybetmeye devam ediyor. Bordo-Mavili kulüple 2009 yılında sözleşmesi sona erecek olan İbrahima Yattara arasında yapılan görüşmelerde henüz anlaşma sağlanamazken Gineli yıldızın önceki günkü görüşmeye gelmemesinin asıl nedenlerinden birinin de para olduğu ortaya çıktı.

BAKACAĞIZ!

28 yaşındaki oyuncu yaptığı açıklamada, “Daha imza atmadım. Zaten sözleşmem de devam ediyor. Çocuklarımın eğitim sorunu dışında parasal anlamda da istediğim rakamlar henüz olmadı. Ben Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Ama her konuda da şartların oluşması gerekiyor” dedi. Gineli yıldızın, “Kalıp kalmayacağımı bilmiyorum, bakacağız” demesi ise dikkat çekti.


Yorumlar (5)
koksalaygun 14 yıl önce
Bu rumuzla devamlı yazıyorum.Bu yönetim Yattara yı tutamaz.Velevki tuttu.Zarar eder.Benden uyarması.Gerisi yönetim işi.
TSimyacı 14 yıl önce
Kendisini vazgeçilmez zannediyor galiba.Abartmayı çok seviyoruz,Trabzona geldiğinden beri hangi kupayı kazandırmış,öyle denizli karşısında kıvırtmakla bu iş olmuyor.Bence çok daha önce yollanması gerekirdi,Trabzon forması giyme şerefi her oyuncuya nasip olmaz.Ve şunu iddia ediyorum bu adama Trabzondan başka hiçbir takımda oynayamaz,hiçbir takımın bizim kadar tolerans göstereceğini zannetmiyorum.
azizseyfi 14 yıl önce
siz fazla para almayı düşünün

o gider gibi ......
SÖZ 14 yıl önce
aynen katılıyorum,ama nazlandı ha
cagriiozde 14 yıl önce
Arkadaşlar bu takım gökdeniz,yattarayla kğmede kaldı.Fener maçında sahada sadece kim ayakta kaldı.adamların moralini kim eksiye indirdi tabiki yattara.bu futbolcu bu kadar çöpe atılcak bir futbolcu değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@