7m


7m

hyundai

Yattara İbrahim Üçüncü oluyor

Yattara oynasa da oynamasa da haber oluyor, Yattara bugün de Türk vatandaşlığı için başvuru yaptı. Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara, Türk vatandaşlığına geçiş için başvuru yaptı. Yattara Trabzon Valiliğine giderek, Türk vatandaşlığına geçiş için başv

Spor 18.09.2008, 12:41
Yattara İbrahim Üçüncü oluyor

Yattara oynasa da oynamasa da haber oluyor, Yattara bugün de Türk vatandaşlığı için başvuru yaptı.

Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara, Türk vatandaşlığına geçiş için başvuru yaptı.

Yattara Trabzon Valiliğine giderek, Türk vatandaşlığına geçiş için başvuru yaptı. Trabzon Valiliği Yattara'nın başvurusunu İç İşleri Bakanlığına gönderecek, Yattara'nın başvurusu kabul edildiği taktirde, ismi İbrahim Üçüncü olacak.

Öte yandan Yattara'nın yarın akşam ki Denizli maçında oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde belli olacağı kaydedildi.Yorumlar (2)
capablanca 14 yıl önce
O ıyıyse mutlak her macta ılk 11 de oynamalı...! ama ıyı ıse de, SONG'a alınan jıp yuzunden kıskanclık damarı tutmusda belkı de ıkı haftadır bu yuzden oynamıyorsa, bunun hesabını vermelı...! fazla naz aşık usandırır...! evet o gercekten cok özel ve fantastık bır topcu ama su da bılınmelı kı, TS'umuzdan ondan daha buyuk ısımler geldı gectı ve TS'umuz hala buyuk...! afrıka ıyı taransın, orada gercekten bırden cok YATTARA gıbı adamlar bulunur...! YATTARA, ya bu kadar naz yapıp kendını vazgecılmez sanmayıp adam gıbı oynuycak, yada kendıne kulüp bulup, hemen gıdecek burdan...! bız onu bu kadar severken onun boyle davranmaya hakkı yok...! kımse TS'umuz dan buyuk degıl...! bızı satan futbolcular hep surunmuslerdır gıttıklerı yerde, bu boyle bılıne...! SAYGILARIMLA...
Fanatik Kaplan 14 yıl önce
Casaplanca,

İlk 3 yılında yıllık 150 bin dolara oynayan Yattara mı takımı satıyor? Arkadaşlar , Bazı medya gruplarının dolmuşuna binmeyelim. O dolmuşların bizleri nerede indireceği belli olmaz.Yattara sakatım diyorsa sakattır. Bu kadar basit.

Lütfen takımımıza zarar vermeyelim.

Saygılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@