7m

Çapkınoğlu

Yarın gözler TFF'de olacak!

Haber61.Net / Spor Servisi - Trabzonspor Hüseyin Avni Aker'de oynadığı F. bahçe Karşılaşması sırasında yaşana saha dışı olayları nedeni ile karşılaşma yarıda kalarak tatil edilmişti. Türkiye futbol Federasyonu yarın toplanarak bu karşılaşma hakkında karar

Spor 07.04.2014, 17:30
Yarın gözler TFF'de olacak!

Haber61.Net / Spor Servisi - Trabzonspor Hüseyin Avni Aker'de oynadığı F. bahçe Karşılaşması sırasında yaşana saha dışı olayları nedeni ile karşılaşma yarıda kalarak tatil edilmişti. Türkiye futbol Federasyonu yarın toplanarak bu karşılaşma hakkında karar vermesi bekleniyor.

TFF'nin tahkim kurlunun geçen hafta Trabzonspor'a verilen bu karşılaşma için 5 maçlık cezayı 3'e indirdiğini açıklamıştı. TFF'nin yarın yapacağı toplantıda alacağı karar merak konusu. Bir süre önce Bordo Mavili Takımın yöneticileri karşılaşmanın tekrarlanması yönünde beklentileri olduğunu açıklamıştı.


Yorumlar (3)
Ali Kemal Kececi 8 yıl önce
BU kararın dün oynanan derbiden sonra verilmesi manidar değilmi. Ben çıkacak kararı söyleyeyim 3-0 Hükmen yenik sayılacağız Eğer GS yenilseydi maç kaldığı yerden devam ederdi Şimdi akıllara Acaba Neden sorusu geliyor
Murat Sarı 8 yıl önce
Dünkü macin sonucu beklendi ve sikebahce puan alamayinca biz yarin hükmen maglup sayilacagiz
numan altuntaş 8 yıl önce
özellikle başta dün akşamki spor programladında trt daki program sunucusu fb ye hükmen galibiyeti vermiş 13 puan farkla çıktığı arenada diye başlamıştır!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@