7m

Çapkınoğlu

Yanal'dan Jabi açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal bazı medya organlarında Gineli oyuncu Douda Jabi'yi yeniden kadroya alıp oynatmayı düşündüğü yönünde yer alan haberlerin gerçek dışı olduğunu açıkladı. Yanal böyle bir düşüncesinin olmadığını belirterek, “Kulübümüz

Spor 09.10.2008, 14:19
Yanal'dan Jabi açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal bazı medya organlarında Gineli oyuncu Douda Jabi'yi yeniden kadroya alıp oynatmayı düşündüğü yönünde yer alan haberlerin gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Yanal böyle bir düşüncesinin olmadığını belirterek, “Kulübümüzün ve bizim Jabi konusundaki tavrı bellidir, bunda da herhangi bir değişiklik söz konusu değildir” ifadesini kullandı.

Teknik Direktör Yanal, bu doğrultudaki haberleri tekzip ettiğini de sözlerine ekledi


Yorumlar (6)
kuzeyinoglu 14 yıl önce
Sn başkan Jabi ne büyük bir suç işlediki afetmiyorsunuz bu arkadaş oturdugu yerden Trabzonsporun parasını cebine indiriyor Trabzonsoprun bu kadar lüksü varmı bence bu konudaki krizi sn başakan sizin yürütmeniz gerekir JABİ top oynasın yolsa bu arkadaşın iki yıldaha sözleşmesi var zararı Trabzonsporun kasasına dokunuyor afet Jabiyi sonrada iyi bir teklif gelirse satın gitsin ve Jabi bizim saga kanata aradıgımız futbolcudur sevgilerle
AkrepKral 14 yıl önce
Elde avuçta ne var ise kayif çatmaları için harcanan bu beylere rahatlıklarının hesabını soracak bir baba yiğit çıkmayacakmı? Ts clap ten 80 YTL ye forma alamayan bu cefakar taraftar dururken bu fakir insanların alın terlerinin karşılığı birileri sırt üstü yatıp keyif sürüyorlar ise sürene de sürdürene de yazıklar olsun. Bu evde kalmış kız kuruları gibi kulübün kapılarında bekleşenlerin nasiplerimi çıkmamıştır, yoksa babalarının evinde rahatlık mı vardır. Ya top toplatın yada paspas yaptırın. Sinek küçük ama midemiz bulanıyor bilinmiş olsun.
niyazi 14 yıl önce
Bukafalarla oyuncuya değil Trabzonspora ceza kesilmektedir. adamın suçu memleketinden geç dönmekse bunun cezasını yönetim kurulu verir, bidaha yaparsa cezayı artırarak verir böyle devam eder,kulüp menejeri yattaranın satışı için masaya oturuyorsa jabi içinde oturur kiralık veya bonservisi ile satılması sağlanır, anlaşması olan oyuncu kendi başına bırakılmaz. bunları yapmayanlar kulübün 400 yada ne kadar parasını alıyorsa o parayı cebinden ödemesi gerekir. Üstelik elimizdeki sağ bek oyuncularının hepsindende iyi, top ta keser topta sürer topta ortalar, Ersun hoca ise jabiyi oynatacak hale getirir.
tesbih 14 yıl önce
dun yazımda tum taraftarların baskı yapması gerektığını yazmışdım yonetıme demekkı yyavaş yavaş ışe yarıyor.taraftar affetmışse bunu kulubde affetsın.yada para cezası verılsın ama mutlaka oynatılsın çunku hem ıyı topcu hemde yattığı yerden para kazanıyor ve kaybeden ts club oluyor.para havaya saçılıyor.hadı taraftar baskıya devam.BAŞKANIM KULLANALIM BU ToPCUYU.saygılarımla
stargrey 14 yıl önce
arkadaşlar sizlere katılıyorum evet jabi iyi bir futbolcu ancak saha dışında ki olumsuz davranışları olan bi futbolcu aynı zamanda.Dolayısıyla Geçen yıl alkollü araç kullanırken yakalanmıştı,şimdi siz bu adama iyi futbolcu diye formayı verirsieniz iyi niyetle çalışan diğer futbolcular ı motive edemezsiniz ve dengeleri koruyamazsınız.
bakırtaş 14 yıl önce
Jabi, kadro dışı!! Jabi ,milli takımda!! Bir çelişki var..JABİ,milli takımda forvet arkası oynuyor..Trabzonspor'da sağ bek..Bu da çelişki!! Bu Jabi,bal gibi Trabzonspor'da oynar..Hoca ve Yönetim oynamasını istemiyorsa,ederine satmanın çözümünü üretmelidir..Çünkü,Jabi yabana atılacak futbolcu değil..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@