7m


7m

hyundai

Yanal: "Yarışın içinde olmalıyız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, takımın genel durumuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Ligin başlarında oluşturulan yeni takımla birlikte ligdeki devamlılığın ve sürekliliğin önem taşıdığına işaret ederek, “Takım olarak disiplinli oyn

Spor 15.09.2008, 17:22
Yanal:
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, takımın genel durumuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Ligin başlarında oluşturulan yeni takımla birlikte ligdeki devamlılığın ve sürekliliğin önem taşıdığına işaret ederek, “Takım olarak disiplinli oynamaya ve oyunu kontrol ederek rakibimizin üstünde bir futbol sergilemeye özen gösteriyoruz. Beşiktaş maçında bunu zaman zaman başardık. Ama her zaman söylediğim gibi belli bir tempoyu yakalamak ve bu tempoyu uzun süre devam ettirmek zorundayız. İddialı bir yarışın içerisinde zor da olsa buna ihtiyacımız var” diye konuştu.

Bu seviyeye gelebilmenin iyi bir organizeye bağlı olduğuna da işaret eden Yanal, “Ligin daha çok başındayız. Sanıyorum daha çok enteresan maçlar oynanacak, her takım birbiriyle kıyasıya mücadele edecektir. Bu mücadele içerisinde de biz Trabzonspor olarak her zaman disiplinli oynayan, takım oyununu ön plana çıkaran, bunun yanında yaratıcı oyuncularını da devreye sokup, kazanan bir tavır sergileme gayreti içinde olacağız” dedi.

Yorumlar (1)
yoco 14 yıl önce
Maratondan ben akrabalarım ve en arka taraftan bagıranlar vardı.. toplasan 50 kisi..

BANKACILARLA MAC İZLEMEK İSTEMİYORUZ..!!!

Maraton ( MAVİ ) Haric hic bise bagırmıyo uzun geliyo onlara... Ben tek basıma bagıramam ya..!!

Yönetim el atsın bi taraftar grubunu oraya ceksin bise yapsın.. Ya da biri taraftar grubu kursun ADI MARATON Olsun kulüp bagıranlara ayar ceksin kombine deissin millet.. Biseler olsun yenilikci yönetim bunada el atar.. !! Ya bagırıyorum kalkıyorum tezahurat yapıyorum arkadan adam diyo otur otur duymazlar seni.. Dedim ona sen bagırmazsan duymazlar tabi sustu ondan sonra.. Bankacılarla izliceksek kırayım kombineyi kale arkasına geceyim ya da maca hic gelmeyeyim aynı hal oluyo.. bagırmayınca ha evimde oturdum ha geldim orda oturdum.. YEMİN EDİYORUM KIBRISA GİTTİM TRABZONA GELECEKTİM MAC İCİN ERKEN GELDİM... ve bankacılarla izledim cok güzel..

Yabancı taraftar gibi olmak istemiyoruz.. sadece pozisyon olduğunda OOOOWW WOOOOWW mı dicez cok sacma.. Maraton tribünü bitmis..

Tesekkürler ve bu yorumun haber yapılmasını rica ediyorum.. Tesekkürler Haber61...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@