Yanal: Mücadele takdir edilebilir ancak...

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.Yanal yaptığı açıklamada "Oyunu yüksek tempoda oyanyabilecek oyuncularla çalışıyoruz. Oyunu mücadele içinde daha iyi bir formatta

Spor 01.12.2014, 22:36
Yanal: Mücadele takdir edilebilir ancak...

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Yanal yaptığı açıklamada "Oyunu yüksek tempoda oyanyabilecek oyuncularla çalışıyoruz. Oyunu mücadele içinde daha iyi bir formatta oynatmak geretiğini inanıyorum. İkinci yarıda bu formatın dışına çıkıldığında kötü sonuçların ortaya çıkabileceğini gördük. Koşu kalitesi ve oynadığımız mesafe uzamadı. Topla ne kadar koştuğunuz bizim için önemli. 4-1 kazandık iyi bir skor Trabzonspor'un yaptığı oyuncu yatırımının karşılığını alabileceğini düşünüyoruz. Uzun zaman dilimişnde daha kaliteli oyun oynamak gereli . Bu takım koşabiliyor. Oynayabiliyor. Mücadele gücü takdir edilebilir. Oyuncularımı kutluyorum ancak daha iyi olabilirler." dedi.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Arif vural 7 yıl önce
ersun hocam seninle ilerleyen haftalarda daha iyi bir trabzonspor izleyecegimize inaniyoruz
Mustafa Fevzi KOCATEPE 7 yıl önce
Gürler,Atik bu takımın zayıf halkaları...Çoşku lig sonuna kadar devam ederse şampiyonluk gelir
erol 7 yıl önce
trabzon tarihinin en güzel transferleri buna ersun hoca dahil fakat iho u unutmayalım cesartli bir başkan tabi bazıları sevmiyor ama yapabileceeğini yaptı sıra trabzonsporda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@