7m


7m

hyundai

Yanal, liderlik büyük keyif

Trabzonspor'da teknik heyet futbolcularına iki gün izin verirken, Ersun Yanal tatil öncesinde futbolcularına bir takım telkinlerde bulundu... Oyuncularından kendilerini özellikle zihinsel açıdan iyi dinlendirmelerini isteyen Bordo-Mavililer'in hocası, “So

Spor 07.10.2008, 08:36
Yanal, liderlik büyük keyif
Trabzonspor'da teknik heyet futbolcularına iki gün izin verirken, Ersun Yanal tatil öncesinde futbolcularına bir takım telkinlerde bulundu... Oyuncularından kendilerini özellikle zihinsel açıdan iyi dinlendirmelerini isteyen Bordo-Mavililer'in hocası, “Son haftalarda gösterdiğiniz kazanma azminden çok memnunum. Ama yine de takım olarak düzeltmemiz gereken unsurlar var” dediği öğrenildi.

Yanal İstanbul'da
Galatasaray sınavı için de bazı yorumlar yapan deneyimli hoca, “İlk zor deplasmanı kayıpsız atlattık. Liderlik elbette ki büyük keyif. Sürdürmek için gerekeni yapmaya devam edeceğinizden eminim” değerlendirmesinde bulundu. Bu arada teknik direktör Ersun Yanal'ın ailesinin yanına İstanbul'a geldiği ve Galatasaray maçının hazırlıklarına ise Trabzon'a döndükten sonra başlayacağı belirtildi.

Yorumlar (4)
royals 14 yıl önce
bence yattara buğün gitmesse galatasaray maçında kadrodaki yerini almalı herşeye rağmen ona bi şansa daha verilmeli kendini katara gösterir bu şekilde galatasarayı dağıtmamıza yardımcı olur sezon sonu iyi bi rakam olursa avrupaya satılabilir. gs kadrosunda kalede kesinlikle slyva olmalı
nuri cebiroglu 14 yıl önce
eğer bugun yattara araplara satılmayacaksa g:saray maçında kesın oynamalı:para cezası verılebılır eğer yönetım ve hoca ınat edıp yattarayı cezalandırma mantıgı güderse bundan trabzonspor zarar görür:yattara kesınlıkle kalırsa oynamalı bu onun içinde iyi bır şanstır:ayrıca jabıde af edılmelı böyle bır ceza madagastarda bıle verılmez:jabı gıdene kadar oynatılmalıdır:oh ne güzel sabah altıda antremana çık paranı al armı böyle bır yanlış:
koruma 14 yıl önce
sayın yönetıcı arkadaslar eger yatara kalacaksa acık ve net konusun ve yataraya takımımızın ihtıyacı var bence
Kuzeyli 14 yıl önce
bence ceza verilmesin,verilirse bile abartılı olmasın,bu adam kaldığı sürede faydalanmamız lazım ondan,bence bu sezon kalırsa ve sakatlıkta olmazsa büyük fayda görürüz ondan.istiyorsa sezon sonu yine gider.kendini gösterirse hemde daha fazla paraya gider.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@