7m


7m

hyundai

Yanal kadroyu değişmeyecek!

Süper Lig'de beşinci haftayı lider olarak tamamlayan ve önemli bir kadro istikrarı yakalayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın Konyaspor deplasmanında da ideal ekibini korumasına kesin gözüyle bakılıyor. Antalyaspor maçında taraftarın tepkisiy

Spor 03.10.2008, 08:36
Yanal kadroyu değişmeyecek!

Süper Lig'de beşinci haftayı lider olarak tamamlayan ve önemli bir kadro istikrarı yakalayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın Konyaspor deplasmanında da ideal ekibini korumasına kesin gözüyle bakılıyor.

Antalyaspor maçında taraftarın tepkisiyle morali bozulduğu için oyundan alınan Tayfun'u yine ilk 11'de kullanması beklenen deneyimli hocanın onun önünde de Isaac'i kullanıp, Barış Memiş ve Serkan Balcı tercihlerini ilerleyen bölümlere saklayacağı öğrenildi.

Son ana kadar saklayacak
Konyaspor mücadelesi öncesinde Bordo-Mavililer'in hocasını en çok düşündüren mevki ise kale... Yanal, kelimenin tam anlamıyla Tolga Zengin ve Tony Sylva arasında kalmış durumda. Henüz hatalı bir maç çıkarmayan Tolga'dan vazgeçmek istemeyen Ersun Yanal, aynı zamanda lisans sorunu çözülen ve morale ihtiyacı olan Sylva'yı da görmek niyetinde.

Kaleci antrenörlerinden sürekli bilgi alan Trabzonspor'un teknik patronunun, kaleyi koruyacak ismi son ana kadar saklayacağı dile getirildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@