banner526

banner533

banner513

Yanal ideal 11'ini buldu

 Yeni sezon öncesinde tüm Trabzonspor camiasının kafasında bazı soru işaretleri vardı... Kimileri yeni kadronun uyum sürecinin uzamasından endişe ediyor, kimisi çok sayıda alternatif arasından ideal 11 oluşturmanın zorluğuna değiniyordu. Ancak liglerin ba

Spor 22.09.2008, 09:56
Yanal ideal 11'ini buldu
 
Yeni sezon öncesinde tüm Trabzonspor camiasının kafasında bazı soru işaretleri vardı...

Kimileri yeni kadronun uyum sürecinin uzamasından endişe ediyor, kimisi çok sayıda alternatif arasından ideal 11 oluşturmanın zorluğuna değiniyordu. Ancak liglerin başlamasıyla beraber kafalardaki soru işaretleri çok geçmeden yerini net bir tabloya bıraktı. Çünkü Bordo-Mavililer'in hocası Ersun Yanal, birkaç nokta hariç as takımını belirledi.

Sağ kanat Gineli'ye bağlı
Yanal'ı tercihe iten mevkilerden biri kale. Kaleyi Tolga'ya emanet eden tecrübeli hocanın Sylva'nın lisansı çıkması halindeki seçimi merak konusu. Defansta Cale, Song ve Egemen'in yeri bu formlarıyla garanti. Sağ kanat Yattara'ya göre şekilleniyor. Gineli yoksa Tayfun geride Serkan önde oynuyor. O döndüğünde ise birine kulübe görünüyor. Orta alanda Selçuk, Colman ve Hüseyin, forvette de Umut ve Gökhan şimdilik rahat.
Yorumlar (1)
uni ts ankara 12 yıl önce
bu sene gercekten güzel transferler yapıldı ama takımda büyük eksiklikler var..ilk başta ii bi sağ bek lazım..ortasahada oyunu iyi organize edecek bi futbolcu ve sol kanatta oynayacak bir futbolcu lazım..takımda derinlik yok..yattara sakat , selcuk ve colmanda sakatlanırsa takım hiç hucum edemeyecek..ama yinede sampiyonlugun en büyük adayıyız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@