Volkan’ın açıklamaları hocasına soruldu

Fenerbahçe'nin Kalecisi Volkan Demirel’in kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, “Belediyeler sokak köpeklerini temizlemeli yoksa bu iş bize kalacak” sözleriyle ilgili olarak yöneltilen soruyu cevaplayan Teknik Direktör İsmail Kartal, “Bugüne kadar her i

Spor 26.08.2014, 09:15
Volkan’ın açıklamaları hocasına soruldu
Fenerbahçe'nin Kalecisi Volkan Demirel’in kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, “Belediyeler sokak köpeklerini temizlemeli yoksa bu iş bize kalacak” sözleriyle ilgili olarak yöneltilen soruyu cevaplayan Teknik Direktör İsmail Kartal, “Bugüne kadar her iki takım oyuncuları arasında fazla gerilim yoktu. Her iki takımda profesyonelce davrandılar. Teknik heyet arasında gerginlik yoktu. Centilmence güzel maç oldu. Bugüne kadar oynanan maçlara göre değerlendirdim. Sadece birkaç pet şişe atıldı. Volkan’ın açıklamalarını duymadım bilmiyorum. Bir izleyelim. Ona göre kararımızı veririz" diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
BmOaRvDiO 7 yıl önce
Melo emre volkan üçüde çirkefliğin zirvesindeki oyuncular ama volkanbu konuda lider durumda Ismail efendi açıklamaları duysan nwe olurki sanki ceza vereceksin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@