Volkan'a suç duyurusu!

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu ve kaleci Volkan Demirel hakkında suç duyurusunda bulundu.Düzce Adliyesi önünde toplanan grup adına açıklama yapan UltrAslan Düzce Başkan Yardımcısı Enes Bektaş, milli kaleci

Spor 29.08.2014, 16:14
Volkan'a suç duyurusu!

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu ve kaleci Volkan Demirel hakkında suç duyurusunda bulundu.

Düzce Adliyesi önünde toplanan grup adına açıklama yapan UltrAslan Düzce Başkan Yardımcısı Enes Bektaş, milli kaleci Demirel ve Ekşioğlu'nun sosyal medya ve basın aracılığıyla verdikleri beyanatların kendilerinde derin üzüntü yarattığını söyledi.

Türk Ceza Kanunu'nun 214'üncü maddesinde "Suç işlemek için alenen tahrikte bulunan kişi 6 aydan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılır" hükmünün yer aldığına dikkati çeken Bektaş, şunları kaydetti:

"Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu kararlarında Volkan Demirel'e 3 maç ve 17 bin 500 lira ceza verilmiştir. Aynı kararlar içinde Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'na 30 gün hak mahrumiyeti ve 26 bin 500 lira ceza verilmiştir. Bu kararların da göz önünde bulundurulmasını bildiririz. Her iki ismin de cezalandırılmasını talep etmek için toplanmış bulunmaktayız."

Bektaş, açıklamasının ardından 20 taraftarın imzasının bulunduğu suç duyurusunu içeren dilekçeyi savcılığa verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Sempeer 7 yıl önce
Türkiye nasıl bi ülke olduğu bu sınır tanımayan Volkan Demirel den anlaşılıyor! Adam kaleci değil sanki cellat! Milyonların gözü önünde oyuncuları tehdit ediyor kimse bişey yapmıyor! Halkın büyük bölümü bu adamdan nefret ediyor! Nasıl hala daha milli kaleci oluyor? Nasıl bi ülke burası?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@