7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ve Malouda konuştu! "Maddi konular..."

Trabzonspor’un Fransız yıldızı, parasal sorunlar nedeniyle kulüple sıkıntı yaşadığı yönündeki haberleri yaptığı bir açıklamayla reddetti. İşte Malouda’nın açıklaması: “Trabzonspor kulübü ile maddi sıkıntılar yaşadığım ve bu konu ile ilgili UEFA’ya kendi k

Spor 28.03.2014, 10:29
Ve Malouda konuştu!
Trabzonspor’un Fransız yıldızı, parasal sorunlar nedeniyle kulüple sıkıntı yaşadığı yönündeki haberleri yaptığı bir açıklamayla reddetti.
 
İşte Malouda’nın açıklaması: “Trabzonspor kulübü ile maddi sıkıntılar yaşadığım ve bu konu ile ilgili UEFA’ya kendi kulübümü şikayet edeceğime ilişkin haberlerin yoğunlaşması nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettim. 
 
Benim Trabzonspor ile transfer görüşmem Sayın Başkanımızın sayesinde sadece 15 dakika sürmüştür. Yapılan bu haberler benimle ilgili bir gerçeğinde unutulduğunu gösteriyor. Benim kariyerim boyunca oynadığım hiçbir kulüple maddi konular hakkında bir gerginliğim olmamıştır. Trabzonspor Kulübü ile yaptığım kontratı Avrupa’da istediğim her kulüple yapabilirdim. Tüm bu şartlara rağmen Başkanımızın gerçekleştirmeyi düşündüğü proje için Trabzonspor’u seçtim.. Kulübüm ile hiçbir konuda sıkıntım yok. Yapılan bu haberler tamamı ile yalandır. Bu haberleri yapanlar ile ilgili avukatlarımı hareket geçirdim. Taraftarlarımızdan bu haberlere itibar etmemelerini rica ediyorum.”

Yorumlar (2)
fatih öztürk 8 yıl önce
Öyle enteresan bir camiayızki adamı ipe götürdük.yahu adam 8 aydır kulüpte kime ne terbiyesizliği olmuş,takımımı provoke etmiş,bile bile oynamamazlıkmı yapmış yhau adam 1 ay sakat kalmış çıktığı ilk maçta kötü oynadı diye adama denilmedik eleştiri bırakmadılar ayıp yahu kaç yılda bir bu ayarda yıldız ve işe yarar oyuncu getirebiliyoruz adam iyisiyle kötüsüyle 7 gol 9 asist yapmış hemde son 2 ayda 1 maç oynamasına rağmen el insaf Trabzonspor camiası el insaf!
murat payyu 8 yıl önce
maluda 34 yasinda kariyerinin sonunda ama kaliteli bi topcu bence ona haksizlık yapılıyor form tutacaktır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@