7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ve Fener A.Aker'den ayrıldı!

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının tatil edilmesinin ardından çıkan olaylar neticesinde iki takımda Avni Aker'de rehin kaldı.Uzun süren gerginliklerin ardından Avni Aker'den ilk olarak saat 23. 50'de Trabzonspor ayrıldı. Trabzonspor'un ardından Fenerbahçe k

Spor 11.03.2014, 00:51
Ve Fener A.Aker'den ayrıldı!

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının tatil edilmesinin ardından çıkan olaylar neticesinde iki takımda Avni Aker'de rehin kaldı.

Uzun süren gerginliklerin ardından Avni Aker'den ilk olarak saat 23. 50'de Trabzonspor ayrıldı. Trabzonspor'un ardından Fenerbahçe kafilesi saat 00.40'ta kale arkası kapısından çevik kuvvet ekiplerinin koruması altından stattan ayrılarak havalimanına gitti. Fenerbahçelilerin çıkışı sırasında bordo mavili tepkililer tepki gösterdi ancak herhangi bir olay yaşanmadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

 

 


Yorumlar (3)
Ercan Aslan 8 yıl önce
Volkanın varlığı tahrik desek de, olaylar hiç mi hiç yakışmadı. Bu şehri küçültmeye kimsenin hakkı yok. Adam gibi maç seyredecekseniz gelin maça.Küfür, taş, meşale, bomba, kayalar, kendi stadını talan et.. eeeeeee ne oldu.. Kim kazandı.?. ey benim akılsızlarım.. sizden bir cacık olmaz.. siz bu şekrin yüz karalarısınız.. Istanbuldan gelen bir sürü arkadaş vardı statta.. Adam o kadar para harcadı ve Trabzonumuza desteğe geldi ve ne oldu ?? Bundan sonra 4 maç saha kapanacak ve ne olacak? Başınız göğe mi erecek. federasyon kupamızı mı verecek??
ali 8 yıl önce
kaldırın şu fb logosunu
Sedat Köroglu 8 yıl önce
Bu Olay yeminle söylüyorum secim oyunuydu. Trabzonda %60 Oy Orani var AKP'ye. 20 gün sonra secim var... Iyi düsün catida sniperciler asagida polis taraftar kavgasi... Cok iyi düsünün!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@