Uzungöl'ün turizm elçisi Yanal

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, Uzungöl’ün fahri turizm elçisi oldu.Her fırsatta Uzungöl’e giden Yanal'a bölgedeki işletmeciler "yılbaşı için misafirimiz olun" teklifinde bulundu. Yanal verilmiş önceden sözüm var diyerek daveti geri çevirdi ama

Spor 31.12.2014, 11:02
Uzungöl'ün turizm elçisi Yanal

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, Uzungöl’ün fahri turizm elçisi oldu.

Her fırsatta Uzungöl’e giden Yanal'a bölgedeki işletmeciler "yılbaşı için misafirimiz olun" teklifinde bulundu. Yanal verilmiş önceden sözüm var diyerek daveti geri çevirdi ama "size söz bütün Uzungöl’ün de fahri turizm elçisi olacağım" diyerek gönül almayı bildi. Yanal’ın fahri turizm elçiliğine Kültür Turizm İl Müdür İsmail Kansız da çok mutlu oldu. Kansız “Yanal’ı bu anlamda kutluyoruz” dedi.

 
Yorumlar (1)
mete devrancı 6 yıl önce
hoca bırak şimdi uzungölü falan ,trabzona manzara görmeye gelmedin ,şu rezil takımın haline bak ,belli ki sana dağ havası çok yaramıyor sen merkezde takıl deniz havası al ,şu takıma defans yapmayı öğret biraz ,gerçi seninde bunu bildiğini sanmıyorum ama mecburen bu sorunu halletmesi gereken sensin,bi trabzonlu ve trabzonsporlu olarak bu sonuçlar kanıma dokunuyor benim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@