Üstünsalih: Hakem bizi katletti!

Trabzonspor'un maçlarında ardı ardına yaşanan hakem hataları büyük tepki çekmeye başladı. Yerel medya ve taraftarlar Trabzonspor'un hakemler yüzünden birçok maçta puan kaybı yaşadığına vurgu yaparken, Eskişehirspor maçındaki hatalar son nokta oldu. Trabzo

Spor 31.12.2014, 10:37
Üstünsalih: Hakem bizi katletti!
Trabzonspor'un maçlarında ardı ardına yaşanan hakem hataları büyük tepki çekmeye başladı. Yerel medya ve taraftarlar Trabzonspor'un hakemler yüzünden birçok maçta puan kaybı yaşadığına vurgu yaparken, Eskişehirspor maçındaki hatalar son nokta oldu. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, hakem hatalarının artık tahammül edilemez noktaya geldiğini belirterek, "Almanya Futbol Federasyonu, 'Hazırlık maçlarında Türk hakemlerini istemiyoruz' dediğinde buna tepki göstermiştik. Ancak öyle bir noktaya geldik ki bu tepkiye katılmamak elde değil" diye konuştu. 
 
Katletti 
Üstünsalih, hakem hatalarının hep bazı takımların lehine ve bazı takımların aleyhine yapıldığını ifade ederek, "Eskişehirspor maçında bir golümüz verilmedi. Yusuf'a yapılan net faul es geçildi ve ardından golü yedik. İyi oynadığımız bazı dakikalarda ise hakem basit faullerle önümüzü kesti. Bu kadar bariz hatalar ortadayken kimse bizden hakemlerle ilgili bir eleştiri yapmamamızı beklemesin. Bu maçta hakem tam anlamıyla bizi katletti" ifadelerini kullandı. 
 
Üstünsalih, Türkiye Futbol Federasyonu'nun da bu kötü yönetimlere rağmen hiçbir şey yapmadığını vurgulayarak, şöyle konuştu: "Taraflı tarafsız herkes bu durumu görüyor, TFF ise görmüyor. Burada kasıt yoksa ne var. Sezonun kırılma maçıydı. Çok büyük avantaj kaybettik. Bu durumu sorgulayacağız." 
Yorumlar (3)
sadık yılmaz bulut 6 yıl önce
Doğru diyor....

Rakibimiz Real Madritti.

Hakemin kötü kararlarından sonra toparlayamadık..

Geçen sene Ülkenin en iyi 2 kalecisine sahip olan Trabzonsporun kalesi İbrahim'e kalmış.

Ya gidin işinize
numan altuntaş 6 yıl önce
trabzonsporu katlettiniz üstünsalih!
BmOaRvDiO 6 yıl önce
Tabi tabi senin takımın şiir gibi futbol oynuyor ama hakemler engel oluyor siz küme düşen manisayı 9-0 yendik diye bayram ilan eden büyük TSnin küçük yöneticilerisiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@