Usta'nın Lucescu hayali suya düşüyor

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta'nın seçimi kazanmasında en önemli etkenlerden biri olan Lucescu'yu takımın başına getirme hedefi ilk dönemde gerçekleşmemişti. Bu hedefin gelecek dönemlerde gerçekleşme ihtimali de oldukça azaldığı ifade ediliyor.   Sha

Spor 13.02.2016, 12:55
Usta'nın Lucescu hayali suya düşüyor
Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta'nın seçimi kazanmasında en önemli etkenlerden biri olan Lucescu'yu takımın başına getirme hedefi ilk dönemde gerçekleşmemişti. Bu hedefin gelecek dönemlerde gerçekleşme ihtimali de oldukça azaldığı ifade ediliyor.
 
Shahktar Donetsk'in teknik direktörlüğünü yapan ve kulübünün bırakmak istemediği Lucescu için şimdi de Romanya'dan ömürlük bir teklif geldi. Ukrayna'da ayrılmayı düşünen Lucescu'nun 6 aylık sözleşmesini tamamladıktan sonra ülkesine dönebileceği belirtiliyor.
 
Ukrayna'daki çalışma ortamından rahatsız olan Lucescu'ya Romanya Futbol Federasyonu süresiz milli takımın başına geçmesin teklif etti. Romanya Federasyonu yaptığı teklifte esneklik göstererek Lucescu'nun aynı zamanda Shaktar'da teknik direktörlüğe de devam etmesine müsade edeceği belirtildi. Tecrübeli teknik adamın bu teklifi düşünmek için zaman istediği ve şimdilik sıcak baktığı öne sürüldü.
 
Yorumlar (3)
Usta dediler çırak çıktı 5 yıl önce
En başta lucescu nun adını bile ağzına almayacaktın başkan.Vizyon dedin 50.yıl dedin lucescu ile anlaştım dedin, celil hekimoğlu yerine sen başkan oldun. Lucescu yalanını söylemeseydin başkan olacağın falan yoktu.ihoyu zamanında ibra eden de sendin, iho nun yönetimi sırasında ağzını açıp tek eleştiri yapmayanda.Senden umudum zaten yoktu, yanılmamışım.
alattin 5 yıl önce
Ben hekimoglunun baskan olmasini cok istiyordum ama olmadi insallah birdahaki secime o baskan olur
Osman Karaduman 5 yıl önce
Akpnin secim vaadi yapip sonra manevra yapmasi gibi Ustadan salvolar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@