7m


7m

hyundai

Ünlü tenisçi rakiplerini soydu

İspanyol tenisçi Rafael Nadal, ABD'nin New York kentinde düzenlenen bir etkinlikte gösteri maçı yaptı. ÜNLÜ TENİSÇİ MODELLERLE KARŞILAŞTI Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir şirket tarafından Manhattan'daki Bryant Park'ta kurulan tenis kortunda

Spor 26.08.2015, 10:00
Ünlü tenisçi rakiplerini soydu

İspanyol tenisçi Rafael Nadal, ABD'nin New York kentinde düzenlenen bir etkinlikte gösteri maçı yaptı.

ÜNLÜ TENİSÇİ MODELLERLE KARŞILAŞTI

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir şirket tarafından Manhattan'daki Bryant Park'ta kurulan tenis kortunda organize edilen etkinliğe takım elbiseyle katılan İspanyol tenisçi, söz konusu şirketin giyim markasının modelleriyle karşılaştı.

KAYBEDİLEN SAYILARDA KIYAFET ÇIKARILDI

Komedyen Jane Lynch'in hakemliğini yaptığı müsabakalarda, taraflar kaybettiği her sayının ardından üzerindeki kıyafet veya aksesuarlardan birini çıkardı.

TÜRK MODELLE YAPILAN MAÇTA ZORLANDI

Çiftler halinde karşısına çıkan modellerden Constance Jablonski-Noah Mills ikilisini rahatlıkla mağlup eden Nadal, Türk model Akın Akman (fotoğraftaki) ve Channel Iman çiftiyle yaptığı maçta ise zorlandı.

SEYİRCİLER EĞLENCELİ ANLAR YAŞADI

Müsabakanın ardından Nadal'ın eski bir tenis oyuncusu olan 28 yaşındaki Akman'la yaptığı teke tek maç, seyircilere eğlenceli anlar yaşattı. Nadal, etkinliğin ardından hayranlarına imza dağıttı ve tenis topu hediye etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@