Ümit Özat taburcu edildi

Geçirdiği ikinci kalp rahatsızlığının ardından yoğun bakıma alınan Almanya Bundesliga ekiplerinden 1. FC Köln'ün kaptanı Ümit Özat, bugün taburcu olarak, evinde dinlenmeye çekildi. Dün sabah erken saatlerde kalp ritmindeki düzensizlik nedeniyle hastaneye

Spor 11.11.2008, 15:47
Ümit Özat taburcu edildi
Geçirdiği ikinci kalp rahatsızlığının ardından yoğun bakıma alınan Almanya Bundesliga ekiplerinden 1. FC Köln'ün kaptanı Ümit Özat, bugün taburcu olarak, evinde dinlenmeye çekildi.

Dün sabah erken saatlerde kalp ritmindeki düzensizlik nedeniyle hastaneye kaldırılan ve burada saat 21.00'e kadar yoğun bakımda tutulan Ümit Özat, doktorların izniyle eve gönderildi. Yapılan kontrollerin ardından hayati tehlikesi bulunmayan Ümit'in sorununun, psikolojik faktörlere bağlı olabileceği bildirildi.

Futbolculuğa devam edip etmeyeceği belli olamayan tecrübeli futbolcu, daha önce de sahada fenalaşmış ve futbola bir süre ara vermişti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Karaani 13 yıl önce
Bu sana ikinci uyarıydı bence,çekirge işini unutma.Benden bu kadar de,Çocuklarının başına dön.Antrönörlük kursuna filan git.Şansını zorlama bence.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@