kebir reklamı

"UEFA yeter artık diyebilir!"

Trabzon kökenli TFF yönetim kurulu üyesi Taylan Üner, “Tek şikayet bu iki kulüpten değil. Galatasaray’ı, Sivas’ı var. UEFA’yı maillerle fakslarla durmadan rahatsız ediyorlar. Onlar da rahatsız. Yeter artık diyebilirler” dediUE­FA’nın Fe­ner­bah­çe’nin Tra


banner197

Trabzon kökenli TFF yönetim kurulu üyesi Taylan Üner, “Tek şikayet bu iki kulüpten değil. Galatasaray’ı, Sivas’ı var. UEFA’yı maillerle fakslarla durmadan rahatsız ediyorlar. Onlar da rahatsız. Yeter artık diyebilirler” dedi

UE­FA’nın Fe­ner­bah­çe’nin Trab­zons­por için ‘teş­vik pri­mi ver­di­ler’id­di­asıy­la baş­vu­ru­su üze­ri­ne Bor­do-Ma­vi­li­ler hak­kın­da so­ruş­tur­ma aç­ma­sı­nın yan­kı­la­rı sü­rü­yor.

UEFA’nın 17 Temmuz’da açıklayacağı karar öncesi so­ru­la­rı­mı­zı ya­nıt­la­yan Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu Yö­ne­tim Ku­ru­lu üye­si olan Trab­zon kö­ken­li Tay­lan Üner, bun­la­rın yersiz ça­ba­lar ol­du­ğu­nu be­lir­te­rek, “Fe­ner­bah­çe'nin de­lil di­ye or­ta­ya at­tı­ğı şey­ler mah­ke­me­ler sı­ra­sın­da da ko­nu­şul­du, etik ku­ru­lu­nun ra­po­run­da da var.

Meh­met Yıl­dız'ın Mec­nun Ot­yak­maz’a söy­le­dik­le­ri­ni son­ra­dan sa­de­ce işit­tim de­di­ği or­ta­ya çık­tı. Meh­met Yıl­dız di­yor ki fut­bol­cu­lar ara­la­rın­da ko­nu­şur­ken ben duy­dum di­yor. Bun­lar al­gı­yı de­ğiş­tir­mek için ya­pı­lan şey­ler. Bu id­di­alar ilk de­fa gün­de­me gel­mi­yor ve ar­ka­sın­da de­lil yok” ifadelerini kullandı.

Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.