alexa metrics

banner536

UEFA'ya bu mektup gönderiliyor!

Bordo-Mavili taraftarlar, 58. maddenin değişmesiyle ilgili olarak Platini'yi faks yağmuruna tutular. Trabzonspor'un yanı sıra Galatasaray ve Bursasspor taraftarlarıda UEFA'ya mail ve faks gönderiyor. İŞTE TRABZONSPORLULARIN UEFA BAŞKANI PLATİNİYE GÖNDERDİ

Spor 30.04.2012, 13:21 14.09.2017, 18:54
UEFA'ya bu mektup gönderiliyor!

Bordo-Mavili taraftarlar, 58. maddenin değişmesiyle ilgili olarak Platini'yi faks yağmuruna tutular. Trabzonspor'un yanı sıra Galatasaray ve Bursasspor taraftarlarıda UEFA'ya mail ve faks gönderiyor.

İŞTE TRABZONSPORLULARIN UEFA BAŞKANI PLATİNİYE GÖNDERDİĞİ ŞİKAYET METNİ:

"Dear Mr. Platini,

I would like to make an official complain about Turkish Football Association for legalising match fixing by announcing the change of article 58 of Diciplinary Procedure. The only aim of this change is to save Fenerbahçe SK from relegation that you know were involved in several match fixing activity  last season.

As yourself and Mr. Infantino mentioned several times, this is UEFA’s and FIFA’s must have diciplinary act and all Federations have to obey this rule. Please take prompt action on this matter and save Turkish Football.

Political interfere and unfair treatment in Turkish Football must be stopped now. Bring justice to Turkish Footbal by following your diciplinary procedures no later than today.

Best regards

Sevgili Platini,

Türkiye Futbol Fedarasyonu hakkında disiplin talimatnamesinin 58. Maddesini değiştirmek sureti ile şikeyi yasallaştırdıkları için resmi şikayette bulunmak istiyorum. Bu değişikliğin ana amacı sizin de bildiğiniz gini geçen sezon bir çok maçta şike yapmış olan Fenerbahçe SK’nün küme düşürülmesini engellemektir.

Şahsınızın ve bay Infantino’nun da defalarca belirttiği üzere bu madde federasyonların değil UEFA ve FIFA’nın olmazsa olmaz maddesidir ve bütün federasyonlar bu kurala uymak zorundadır. Lütfen bu konuda acil hareket edin ve Türk Futbolunu kurtarın.

Türk Futbolundaki siyasi müdahale ve haksız muamele hemen şimdi durdurulmalıdır. Türk futboluna disiplin talimatlarınızı uygulamak sureti ile bugünden geç olmamak koşulu ile adaleti getirin.

discipline@uefa.ch; info@uefa.com; contact@uefa.com; eac-info@ec.europa.eu"


Yorumlar (49)
fatypapytime 10 yıl önce
haydi arkadaşlar herkes mail yağmuruna tutsun, ben biraz önce uefa ya gönderdim ilgili metni..
dtbay 10 yıl önce
süreç aynen toroğlunun dediği gibi işliyor,Şu anda PFDK ye sevk edildiler,Takımlara eksi 12 puan verecekler buna trabzonda dahil,sonra tahkime gidecekler tuzcuoğlu iptal edecek ve bu dosya rafa kaldırılacak.
yasarkaya 10 yıl önce
uefa ben sizle uğraşamayacağım Türkiyeye 3 yıl ceza veriyorum diyecek tüpçüde kurtaracak febede neyden mi bjk mali açıdan yasaklı hale geldi zaten avrupaya gidemiyor fbyide uefa 2 yıl oynatmam diyor bunlarda hiç kimse gidemesin diye senaryo üretiyor aslında uefaya bunu göstermek lazım Türkiyenin ceza alması bunlara kaymaklı kadayıf gibi gelir
karaoğlu 10 yıl önce
bu yazı trabzonun her köşesine asılmaldır heryrde statndlar kurulmaldır halk teşvikl edilmelir tüm sosyal paylaşm siteelri görev yapmalıdır türkiyede hatta dünyadaki tüm trabzonlular tslular bu maili uefaya göndermlidirler öle 300-500kişi ile değil 5.000milyon kişi bu maili atmalıdır herkes arkaşıonı eşini dostunu uyarmalıdır birlik bebrrlk böle olur haydi trabzon bu senin namus meslendr bu görevi yerine adam gibi getir.!!!!!!!!!!!!
kayalık 10 yıl önce
Ruanda'daki ZULU kabilesine yazarsanız sonuç alabilirsiniz!
saintfiker 10 yıl önce
işte fırsat bu satırları okuyan herkes en azından bu satırları kopyalayıp gönderin artık teknolojiyi kullanmanın zamanı geldi
crxtreme 10 yıl önce
en az 20 tane mail adresinden haberde yazılan mail adreslerine mail attım..hadi arkadaşlar..uefayı mail yağmuruna tutalım hepberaber..
bozom 10 yıl önce
açın e posta adreslerinizi ve hemen şu adreslere metini ingilizce oalrak atalım , artık kamuoyunda birlik zamanıdır gösterin gücünüzü yayın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@