7m


7m

hyundai

Üç puan Akçabat Sebatspor'un

31 Ağustosta Erzurum Cemal Gürsel Stadı'nda oynanması gereken Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor TFF 2. Lig müsabakasında, Erzurumspor'un, lisansları ve müsabaka isim listesini ibraz edemediği gerekçesiyle hükmen yenik sayıldı. Akçaabat Sebatspor deplasmanda

Spor 03.09.2008, 22:03
Üç puan Akçabat Sebatspor'un

31 Ağustosta Erzurum Cemal Gürsel Stadı'nda oynanması gereken Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor TFF 2. Lig müsabakasında, Erzurumspor'un, lisansları ve müsabaka isim listesini ibraz edemediği gerekçesiyle hükmen yenik sayıldı.

Akçaabat Sebatspor deplasmanda oynanması gereken Erzurumspor maçı oynatılmamıştı. Erzurumspor'un, lisansları ve müsabaka isim listesini ibraz edemediğinde bu karşılaşma oynatılmamıştı, bu konuyla ilgili federasyonun kararı bekleniyordu.

Futbol Federasyonu bugün toplandı ve önemli kararlar aldı. Erzurumspor ve Akçaabat Sebatspor maçı ile kararı verdi, Erzurumspor'un hükmen yenik sayılmasına karar verdi., Akçaabat Sebatspor böylece 3 puanı alan taraf oldu.

-ERZURUMSPOR HÜKMEN YENİK-
Yönetim Kurulu ayrıca, 31 ağustosta Erzurum Cemal Gürsel Stadı'nda oynanması gereken Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor TFF 2. Lig müsabakasında, Erzurumspor'un, lisansları ve müsabaka isim listesini ibraz edemediği gerekçesiyle, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 27/C maddesi uyarınca hükmen yenik sayılmasına karar verdi.


Yorumlar (2)
Karadeniz Kaplanı 14 yıl önce
Gönül isterdiki A.Sebat oynayarak 3 puanı alsın ama olsun hükmen galip gelmekte güzel :) inşallah bundan sonraki maçlarda 3 puanların gelmesi devam eder..
aponet 14 yıl önce
normalde maç oynansaydı sebat yenilirdi.3 puana sevinelim çünkü bu sebattan bişe olmaz bu yönetimlebu iş olmaz onursal başkandan sonra sebat bitti.bitirdiler sebatımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@