7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Türk Telekom TS'ye sponsor

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türk Telekom'un 2009-2010 sezonundan itibaren 5 yıl boyunca Trabzonspor'un ana sponsorluğunu üstleneceği belirtildi. Türk Telekom'un, Türk sporuna katkı sağlamak üzere ilk adımını Galatasaray ana sponsorluğu ile attığı

Spor 16.10.2008, 14:05
Türk Telekom TS'ye sponsor

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türk Telekom'un 2009-2010 sezonundan itibaren 5 yıl boyunca Trabzonspor'un ana sponsorluğunu üstleneceği belirtildi.

Türk Telekom'un, Türk sporuna katkı sağlamak üzere ilk adımını Galatasaray ana sponsorluğu ile attığı anımsatılan açıklamada şöyle deniyor:
''Şimdi de ikinci adım Trabzonspor ana sponsorluğuyla gerçekleştiriliyor. Bu anlaşma ile Türk Telekom, 2009-2010 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere Trabzonspor'un ana sponsoru olacak. Türk Telekom ve Trabzonspor arasındaki sponsorluk anlaşması 5 yıl boyunca devam edecek.

Türk sporunun ve sporcusunun yanında yer alan Türk Telekom grubu, şu anda Türkiye'nin 4 büyük futbol takımı olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'u Avea ile destekliyor. Grup şirketlerinden TTNET ise milli takımın sponsorluğunu üstleniyor.

Türkiye'de ulusal ve uluslararası pek çok spor aktivitesini destekleyen Türk Telekom grup şirketleri, futbol milli takımları, A Milli Voleybol Erkek Takımı, A Milli Voleybol Erkek ve Bayan Genç Takımı, A Milli Voleybol Erkek ve Bayan Yıldız Takımları?nın sponsorluğunu da üstlenmiş durumda. Türkiye'nin önde gelen basketbol ve voleybol takımlarına sahip olan Türk Telekom, hem bu alanlarda, hem de diğer spor dallarında genç sporcuların yetişmesi amacıyla altyapı yatırımlarını sürdürüyor.''

-ASBAŞKAN HAYRETTİN HACISALİHOĞLU-

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un bütün sponsorluk anlaşmalarını geliştirme planlaması yaptıklarını söyledi.

Bu kapsamda Trabzonspor'un Türk Telekom ile görüşmelerinin uzun zamandır sürdüğünü ve olumlu bir noktada sonuçlandığını kaydeden Hacısalihoğlu, ''Başkanımız Sadri Şener, Türk Telekom yetkilileri ile görüşüp imzayı attı. Arzu ettiğimiz rakamlara yakın bir sponsorluk sözleşmesi imzaladık'' dedi.

Hacısalihoğlu, sponsorluk çalışmalarının aralıksız süreceğini de sözlerine ekledi.


Yorumlar (7)
miço 14 yıl önce
devlet kurumlarını böyle kluplere peşkeş çekersen oda haliyle zam yapacaktır ondan sonra bağırın hükümete konuşma çok pahalıymış siz onu benim küllahıma anlatın sayn sporseverler
Karadeniz Kaplanı 14 yıl önce
Trabzonsporumuza hayırlı uğurlu olsun.. Yönetimimizi attığkları bu başarılı adımdan dolayı tebrik ediyor katkılarından dolayıda türk telekoma teşekkür ediyorum..
kaankaan 14 yıl önce
artik turk telekom kullanacagim haydin telekomun sitesinui ziyarete...haydin arkadaslar sms atip takima destek olalim....

yok baska trabzonspor...
haber hakkı 14 yıl önce
telekom vereceği parayı tekrar bizden alacak. nasılmı ? konuşma ücretine zam yaparak. Zam yapıncada Trabzonsporu unutup Hükümet veya hükümetlere veryansın edeceğiz. Bunu biliyorsunuz dimi :) saygılar efendim
alperen 14 yıl önce
miço farkında değilsin ama tür telekom bu hükümet zamanında özelleştirildi.Yanı senin anlayacağın satıldı.Artık turk telekom devletin değil.İstediği zammı zaten yapar.İkincisi bu arkadaşlar sponsorluk niyetine verdikleri paraları vergiden zaten düşüyor
casa 14 yıl önce
Habere yorum katmak tarzımdır.Ancak her seferinde yorumları da okurum.Okuyucuların yorumlarına istinaden yorumdan kendimi korurum.Peki şu ana kadar yorum yapıp Telekomun TS sponsorluğunu öteye beriye cekenlere ben soraçağım belkide bizden bir kaç misli sponsorluk anlaşması imzalayan GS'a hiç eleştiri yapmadınız o zaman yorumlarınız siyasi içeriklidir.Böylelikle tarafsızlığını kaybeden yorum mana ve mesnetsizdir.Herkese selam ve saygılarımla.
lorenzo 14 yıl önce
eğer anlaşma 5 yıllık ise yıllık 3 milyon ytl eder oda 2 milyon dolar eder. gs ne alıyor yılda 5 milyon euro= 10 milyon ytl yılda yani trabzonsporun nerdeyse 4 katı!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@