banner526

banner533

banner513

Türk futbolunu Yattaralar sardı

Transfer edilen oyunculardan 19 yaşındaki Oumar Silla Yattara'nın, Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Ibrahima Yattara'nın yeğeni olduğu öğrenildi.Tekirdağ Süper Amatör liginde mücadele eden ve grubunda 3. sırada yer alan 34 puanlı Çorlu Sanayispor ligin ik T

Spor 04.02.2009, 11:28 29.08.2018, 18:10
Türk futbolunu Yattaralar sardı

ransfer edilen oyunculardan 19 yaşındaki Oumar Silla Yattara'nın, Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Ibrahima Yattara'nın yeğeni olduğu öğrenildi.

Tekirdağ Süper Amatör liginde mücadele eden ve grubunda 3. sırada yer alan 34 puanlı Çorlu Sanayispor ligin ikinci yarısında takımı güçlendirmek için Ganalı Oumar Silla Yattara 19 yaşındaki Kamerun U 17 yaş milli takımında forma giyen Roy Teuohe Jonior'u renklerine bağladı.

Yapılan iki transfer ile güçlendiklerini belirten kulüp başkanı Murat Yılmaz, "Takım olarak iyi bir takımız ve hedefimiz 3.lige çıkmaktır. Bir takımın hedefleri de olunca mutlak iyi bir kadroya sahip olmanız gerekir. Takıma takviye yapmak ve güçlendirmek için transfer çalışmalarımız devam ediyor.Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda Trabzonspor'da forma giyen İbrahim Yattara'nın yeğeni olan Oumar Silla Yattara ile Kamerun'lu Roy Teuohe Jonior (19) renklerimize bağlamış bulunuyoruz. Bu iki arkadaşımızın takıma gelmesiyle gücümüze güç katmıştır. Kısa sürede takıma uyum sağlayacaklarına inanıyoruz" dedi.

Uygun bir fiyatla bu iki futbolcunun takımlarına geldiğini belirten Yılmaz, transfer bedelini ise açıklamadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@