Tüm Liglerde haftanın programı

Turkcell Süper Lig 10. hafta karşılaşmaları 7, 8 ve 9 Kasım'da; Bank Asya 1. Lig 11. hafta karşılaşmaları 8, 9 ve 10 Kasım'da; TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe gruplarında 12. hafta karşılaşmaları 5 Kasım'da, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe grupları 13. ha

Spor 05.11.2008, 20:45
Tüm Liglerde haftanın programı

Turkcell Süper Lig 10. hafta karşılaşmaları 7, 8 ve 9 Kasım'da; Bank Asya 1. Lig 11. hafta karşılaşmaları 8, 9 ve 10 Kasım'da; TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe gruplarında 12. hafta karşılaşmaları 5 Kasım'da, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe grupları 13. hafta karşılaşmaları ile 5. Kademe Grubu'nda 11. hafta karşılaşmaları 9 Kasım'da; TFF 3. Lig kademe gruplarında 11. hafta karşılaşmaları 5, 6 ve 9 Kasım'da; PAF Ligi 10. hafta karşılaşmaları 7, 8 ve 9 Kasım'da oynanacak.

Şampiyonlar Ligi

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
21.45 Arsenal Stadium ARSENAL - FENERBAHÇE (O) Roberto Rosetti
(Y) Stefano Ayroldi
(Y) Francesco Altomare
(D) Luca Banti


UEFA Kupası

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.11.2008
21.30 Estádio do Sport Lisboa e Benfica BENFİCA - GALATASARAY (O) Martin Atkinso
(Y) Peter Kirkup
(Y) Muhammed Matadar
(D) Andre Marriner

Turkcell Super Lig - 10 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.11.2008
20:00 BJK İNÖNÜ BEŞİKTAŞ A.Ş. - KOCAELİSPOR
08.11.2008
14:00 ATATÜRK OLİMPİYAT

(CEZALI) MKE ANKARAGÜCÜ - BURSASPOR
08.11.2008
19:00 HÜSEYİN AVNİ AKER TRABZONSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
09.11.2008
14:00 BŞ BLD ATATÜRK KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
09.11.2008
14:00 YENİKENT ASAŞ ANKARASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
09.11.2008
14:00 ANTALYA ATATÜRK ANTALYASPOR A.Ş. - SİVASSPOR
09.11.2008
14:00 DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR - KAYSERİSPOR
09.11.2008
14:00 KAMİL OCAK GAZİANTEPSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
09.11.2008
19:00 FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU FENERBAHÇE - GALATASARAY A.Ş.

Bank Asya 1.Lig - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
08.11.2008
13:00 RECEP TAYYİP ERDOĞAN KASIMPAŞA - MALATYASPOR
08.11.2008
14:00 ADANA 5 OCAK ADANASPOR A.Ş. - ORDUSPOR
08.11.2008
14:00 GASKİSPOR TESİSLERİ GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - ÇAYKUR RİZESPOR
09.11.2008
13:00 SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
09.11.2008
14:00 SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
09.11.2008
14:00 BŞ BLD ATATÜRK KAYSERİ ERCİYESSPOR - MANİSASPOR
09.11.2008
14:00 KARTAL KARTALSPOR - GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
09.11.2008
14:00 GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR - KARŞIYAKA
10.11.2008
20:00 DİYARBAKIR ATATÜRK DİYARBAKIRSPOR - ALTAY

TFF 2.Lig Kademe - Grup 01 - 12 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 ÇANAKKALE 18 MART DARDANELSPOR A.Ş. 0-0 SARIYER (O) MUHSİN ÇAYAN
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) ÖZMEN ATALAY

05.11.2008
14:00 EYÜP EYÜPSPOR 2-2 BUGSAŞ SPOR (O) OLGUN BAŞDAN
(Y) MUHAMMET KELEŞ
(Y) KÜRŞAT GÜRBÜZ
(D) KEMAL YÜCE

05.11.2008
14:00 BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİ A.Ş. 0-0 GAZİOSMANPAŞA (O) SERKAN BAL
(Y) OSMAN KARAKAŞ
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(D) UTKU TUNAVELİOĞLU

05.11.2008
14:00 DARICA İLÇE DARICA G.BİRLİĞİ 0-1 PENDİKSPOR (O) ALİ KARADUTLU
(Y) TUĞBA GÜNEŞ ATAY
(Y) SELAHATTİN ABACI
(D) MEHMET DEMİR

05.11.2008
14:00 GEBZE İLÇE GEBZESPOR 2-1 KÖRFEZ BELEDİYESPOR (O) MEHMET GONCA
(Y) BARIŞ BAKIRCIOĞLU
(Y) METE KIZILKAYA
(D) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ

TFF 2.Lig Kademe - Grup 01 - 13 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.11.2008
14:00 GAZİOSMANPAŞA - DARDANELSPOR A.Ş.
09.11.2008
14:00 ÇAYIRBAŞI SARIYER - GEBZESPOR
09.11.2008
14:00 DARICA İLÇE DARICA G.BİRLİĞİ - BUGSAŞ SPOR
09.11.2008
14:00 BOZÜYÜK İLÇE BOZÜYÜKSPOR - BEYLERBEYİ A.Ş.
09.11.2008
14:00 ALPARSLAN TÜRKEŞ KÖRFEZ BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR

TFF 2.Lig Kademe - Grup 02 - 12 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 MİLLİ EGEMENLİK ALANYASPOR 0-2 ADANA DEMİRSPOR (O) H.HÜSEYİN YILDIRIM
(Y) FATİH YELSELİ
(Y) BARIŞ ÖNAL
(D) LEVENT GÖRÜN

05.11.2008
14:00 MARMARİS İLÇE MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR 3-1 FETHİYESPOR (O) ABDULLAH KALAFATOĞLU
(Y) İBRAHİM TELCİ
(Y) FETHİ KAYIŞ
(D) TANER AĞIÇ

05.11.2008
14:00 BUCA İLÇE BUCASPOR 2-3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (O) SERDAR KARAKAŞ
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI
(D) MURAT ORHAN

05.11.2008
14:00 TURGUTLU 7 EYLÜL TURGUTLUSPOR 3-0 ALTINORDU (O) MEHMET KARA
(Y) İHSAN TOPSAKAL
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) ZEKERİYA ÖZDEMİR

05.11.2008
14:00 DOĞAN SEYFİ ATLI DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-2 TARSUS İDMAN YURDU (O) ÖZGÜR BAYIR
(Y) AYKUT ÇAKMAK
(Y) MEHMET VARGÜN
(D) ONUR KARABAŞ

TFF 2.Lig Kademe - Grup 02 - 13 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.11.2008
14:00 FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR - BUCASPOR
09.11.2008
14:00 AKHİSAR İLÇE AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - DENİZLİ BELEDİYESPOR
09.11.2008
14:00 ALSANCAK ALTINORDU - MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR
09.11.2008
14:00 ADANA 5 OCAK ADANA DEMİRSPOR - TURGUTLUSPOR
09.11.2008
14:00 AFYON ATATÜRK AFYONKARAHİSARSPOR - ALANYASPOR

TFF 2.Lig Kademe - Grup 03 - 12 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 OSTİM ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 2-2 ALİBEYKÖY (O) MEHMET NEVZAT ADAL
(Y) NUMAN POLAT
(Y) SERKAN YAŞAR DUMAN
(D) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN

05.11.2008
14:00 TEVFİK SIRRI GÜR MERSİN İDMAN YURDU 2-1 İSTANBULSPOR A.Ş. (O) ÖZGÜR SEPİN
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) ARDA ERGENE
(D) SERKAN ÖZKAN

05.11.2008
14:00 ZEYTİNBURNU ZEYTİNBURNUSPOR 2-1 TÜRK TELEKOMSPOR (O) BURAK CEM TAHİROĞLU
(Y) ÖMER KÜRŞAD TÜFEKÇİ
(Y) ÖMER FARUK BAKIR
(D) M.SERCAN SEFEROĞLU

05.11.2008
14:00 MALTEPE MALTEPESPOR 0-1 KIRŞEHİRSPOR (O) AHMET ZENGİN
(Y) MAHMUT KOCA
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) MURAT GÖZE

05.11.2008
14:00 RECEP KONUK TESİSLER KONYA ŞEKERSPOR 1-1 MKE KIRIKKALESPOR (O) MUSTAFA AYDIN
(Y) ALİ YETİM
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) HASBİ DEDE

TFF 2.Lig Kademe - Grup 03 - 13 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.11.2008
14:00 TÜRK TELEKOM TÜRK TELEKOMSPOR - MALTEPESPOR
09.11.2008
14:00 FİKRET KARABUDAK MKE KIRIKKALESPOR - ZEYTİNBURNUSPOR
09.11.2008
14:00 BEYKOZ BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. - MERSİN İDMAN YURDU
09.11.2008
14:00 B.EVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. - ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş.
09.11.2008
14:00 ALİBEYKÖY ALİBEYKÖY - KONYA ŞEKERSPOR

TFF 2.Lig Kademe - Grup 04 - 12 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 AKÇAABAT FATİH A.SEBATSPOR 1-0 ERZURUMSPOR (O) SİNAN CEM İPEK
(Y) DENİZ KILIÇ
(Y) FETTAH YİĞİT
(D) ALPASLAN CEBE

05.11.2008
14:00 TOKAT GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR 1-0 ÇANKIRI BLD.SPOR (O) ADNAN GÜNGÖRDÜ
(Y) İLKER GÜNEŞ
(Y) CAN ÖZTEKİN
(D) SERHAD ÜRKMEZ

05.11.2008
14:00 YOZGAT ŞEHİR YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1-1 PAZARSPOR (O) OĞUZ KAAN TURAN
(Y) İHSAN PAMUK
(Y) GÖKHAN ASLANGİRAY
(D) FELAT TEKEŞ

05.11.2008
14:00 KARS ŞEHİR KARSSPOR 1-0 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (O) ONUR SALIK
(Y) ÖZER VELİOĞLU
(Y) MEHMET KÜÇÜK
(D) EMRE ALTUN

05.11.2008
14:00 OF İLÇE OFSPOR 3-1 ARSİNSPOR (O) UĞUR SÖYLEMEZ
(Y) BARIŞ BAYDEMİR
(Y) AHMET ALEMDAR
(D) KAMİL TURAN

TFF 2.Lig Kademe - Grup 04 - 13 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
08.11.2008
14:00 ERZURUM CEMAL GÜRSEL ERZURUMSPOR - TOKATSPOR
09.11.2008
14:00 TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUMSPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
09.11.2008
14:00 ARSİN İLÇE ARSİNSPOR - A.SEBATSPOR
09.11.2008
14:00 PAZAR İLÇE PAZARSPOR - KARSSPOR
09.11.2008
14:00 YAVUZ SELİM TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - OFSPOR

TFF 2.Lig Kademe - Grup 05 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.11.2008
14:00 ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR - Ş.URFASPOR
09.11.2008
14:00 MARDİN 21 KASIM MARDİNSPOR - GASKİSPOR
09.11.2008
14:00 DİYARBAKIR ATATÜRK DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR - ADIYAMANSPOR
09.11.2008
14:00 İSKENDERUN 5 TEMMUZ İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR - MALATYA BELEDİYESPOR
09.11.2008
14:00 ŞANLIURFA 11 NİSAN Ş.URFA BLD.SPOR - BELEDİYE VANSPOR

TFF 3.Lig Kademe - Grup 01 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 VEFA F.KARAGÜMRÜK 3-2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (O) MUSTAFA KUBİLAY ÖZTEKİN
(Y) MURAT EMİN ÖZŞAKRAK
(Y) ASKER AÇIKGÖZ
(D) SALİH ÇELİK

05.11.2008
14:00 KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR 3-0 LÜLEBURGAZSPOR (O) BORA BUDAK
(Y) ONUR ALBAYRAK
(Y) SONER MARAŞ
(D) ERMAN SARILI

09.11.2008
14:00 ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ - GÖLCÜKSPOR
09.11.2008
14:00 VELEDROM İÇ SAHA OYAK RENAULTSPOR - TEPECİK BELEDİYESPOR
09.11.2008
14:00 YALOVA ATATÜRK YALOVASPOR - YILDIRIM BOSNASPOR

TFF 3.Lig Kademe - Grup 02 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.11.2008
14:00 AYDIN ADNAN MENDERES AYDINSPOR - ISPARTASPOR
09.11.2008
14:00 TORBALI 7 EYLÜL TORBALISPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
09.11.2008
14:00 BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR - M.KEMALPAŞASPOR
09.11.2008
14:00 MENEMEN İLÇE MENEMEN BELEDİYE SPOR - İZMİRSPOR
09.11.2008
14:00 İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. - BANDIRMASPOR

TFF 3.Lig Kademe - Grup 03 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.11.2008
14:00 AKSARAY ATATÜRK AKSARAYSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ (O) ÖNER FIRAT
(Y) DÜZGÜN MURAT ZİNCİDİ
(Y) MEHMET DURAK
(D) ÇAĞDAŞ ÇALLIOĞLU

09.11.2008
14:00 TAVŞANLI İLÇE TAVŞANLI BLD. TKİ LİNYİTSPOR - İNEGÖLSPOR
09.11.2008
14:00 BAĞLUM BELEDİYE KEÇİÖREN BLD. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
09.11.2008
14:00 CEBECİ İNÖNÜ PURSAKLARSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
09.11.2008
14:00 UŞAK 1 EYLÜL UŞAKSPOR - ORHANGAZİSPOR

TFF 3.Lig Kademe - Grup 04 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.11.2008
14:00 BAFRA İLÇE BAFRA BELEDİYESPOR 1-0 ANKARA DEMİRSPOR (O) HARUN YÜCEDAĞ
(Y) M.TANER DEMİR
(Y) BARIŞ TURHAN
(D) MUSTAFA SALİH EROL

06.11.2008
14:00 SÜRMENE İLÇE SÜRMENESPOR - ÜNYESPOR (O) MEHMET AYBERK ALTUNAY
(Y) ZEKERİYA BAKINTAŞ
(Y) SERDAR İLA
(D) CENGİZ GÜLER

09.11.2008
14:00 BULANCAK İLÇE BULANCAKSPOR - D.Ç.DİVRİĞİSPOR
09.11.2008
14:00 KASTAMONU GAZİ KASTAMONUSPOR - ERZİNCANSPOR
09.11.2008
14:00 YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR - ARAKLISPOR

TFF 3.Lig Kademe - Grup 05 - 11 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.11.2008
14:00 BATMAN 16 MAYIS BATMAN BELEDİYESPOR - KİLİS BLD.SPOR (O) EMRAH AKBAŞ
(Y) ATA YILDIRIM
(Y) SELMAN TİMUR
(D) BURAK KARACA

06.11.2008
14:00 BİNGÖL ŞEHİR BELEDİYE BİNGÖLSPOR - BATMAN PETROLSPOR (O) VOLKAN ŞEKER
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) ALPER GÜRSOY
(D) FATİH DOKSANOĞLU

08.11.2008
14:00 SEYRANTEPE İLÇE DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR - HATAYSPOR
09.11.2008
14:00 CEYHAN İLÇE CEYHANSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR
09.11.2008
14:00 SİİRT ATATÜRK SİİRTSPOR - BAĞLAR VURALSPOR

PAF Ligi - 10 . Hafta

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.11.2008
14:00 NEVZAT DEMİR TESİSLERİ BEŞİKTAŞ A.Ş. - KOCAELİSPOR
08.11.2008
11:00 GÖLBAŞI MKE ANKARAGÜCÜ - BURSASPOR
08.11.2008
13:00 YAVUZ SELİM TRABZONSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
09.11.2008
11:00 KONYA 2 NOLU SAHA KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
09.11.2008
11:00 YENİKENT ASAŞ DIŞ SAHA ANKARASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
09.11.2008
11:00 DSİ TESİSLERİ MERKEZ SAHASI ANTALYASPOR A.Ş. - SİVASSPOR
09.11.2008
11:00 ZAFER KATRANCI TES. DENİZLİSPOR - KAYSERİSPOR
09.11.2008
11:00 KAMP EĞİTİM GAZİANTEPSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
09.11.2008
14:00 DEREAĞZI TESİSLERİ FENERBAHÇE - GALATASARAY A.Ş.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@