banner526

banner533

banner513

TS'nin rakibi kupada Antalya

Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor, bugün Fortis Türkiye Kupası (A) Grubu 3. maçında Antalyaspor ile karşılaşacak. Gaziantepspor ve Beşiktaş'a mağlup olarak gruptan çıkma şansını adeta mucizelere bırakan Karadeniz ekibi, gruptaki 3

Spor 05.01.2009, 13:33
TS'nin rakibi kupada Antalya

Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor, bugün Fortis Türkiye Kupası (A) Grubu 3. maçında Antalyaspor ile karşılaşacak.

Gaziantepspor ve Beşiktaş'a mağlup olarak gruptan çıkma şansını adeta mucizelere bırakan Karadeniz ekibi, gruptaki 3. maçında ilk galibiyetini elde etmek istiyor.

Teknik direktör Ersun Yanal, Antalya'da iyi bir hazırlık dönemi gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Bu hazırlık döneminin karşılığını ligde almak amacındayız. Ancak Fortis Türkiye Kupası'nda kalan 2 maçımızı galibiyetle tamamlamak istiyoruz'' dedi.

Takımına güvendiğini ifade eden Ersun Yanal, Antalyaspor maçından alınacak galibiyetin de devre öncesi moral olacağını kaydetti.

Trabzonspor'un bugün Antalya Atatürk Stadı'nda saat 16.00'da başlayacak ve İlker Meral'in yöneteceği karşılaşmaya Onur, Serkan, Giray, Song, Egemen, Hüseyin, Selçuk, Colman, Isaac, Umut ve Gökhan 11 ile çıkması bekleniyor.

Yorumlar (3)
nuri cebiroglu 12 yıl önce
eğer kupada hiç bır iddıamız kalmadıgı halde yıne bu 11 le çıkarsak yazıklar olsun.oynatsana barış memişi göksuyu diğer gençlerı bu kadarına pes doğrusu.
gurbetçigençler 12 yıl önce
*Ersun Hocam şu gençlere şans verde nasıl olduklarını izliyelİm.Merak ediom şu GÖKSUYU!!!!!!!!!
berkan 12 yıl önce
sadece göksu baris fatih papy oynasin kalede onur olsun antalya maci önemli bizim icin bjk yenilecek bügün icimde his var kupada devam edecez gibi.antalya-trabzon 0-4

Gelişmelerden Haberdar Olun

@