alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TS'nin Bolu Kampı Sürüyor

Trabzonspor'un Bolu kampı tüm hızıyla devam ederken, La Liga ekiplerinden Recreativo De Huelva'ya transferi son anda gerçekleşmeyen Ersen Martin'in sabah saatlerinde kampa katılmasının beklenmesine rağmen gelmemesi sıkıntıya neden oldu. Ersen Martin'in ka

Spor 04.09.2007, 13:47
TS'nin Bolu Kampı Sürüyor

Trabzonspor'un Bolu kampı tüm hızıyla devam ederken, La Liga ekiplerinden Recreativo De Huelva'ya transferi son anda gerçekleşmeyen Ersen Martin'in sabah saatlerinde kampa katılmasının beklenmesine rağmen gelmemesi sıkıntıya neden oldu. Ersen Martin'in kampa yarın katılması bekleniyor.

Trabzonspor çalışmalarına, Bolu Dağı'nda bulunan Koru Otel'de günde çift antrenmanla devam ediyor. Sabah saatlerinde kampa katılacağı ifade edilen ancak katılmayan Ersen Martin'in İspanyol kulübü Recreativo De Huelva'ya transferinin, kulübün transfer ücretini zamanında yatırmadığı gerekçesiyle iptal edildiği belirtildi.

Adının açıklanmasını istemeyen bir yönetici, transferin bu nedenden dolayı iptal edildiğini ve Ersen Martin'in kampa katılmasını beklediklerini söyledi. Yapılan bu açıklamalar sonrası kampa katılmayan ve yaptığı açıklamalarla kafaları karıştıran Ersen Martin'in kampa yarın katılabileceği belirtildi.


Öte yandan Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Thomas Jun, kampa katılarak takımla birlikte antrenmana çıktı. Trabzonsporlu futbolcular, Bolu kampının ikinci gününde düz koşu, istasyon çalışması ve yarım sahada pas idmanı yaptı.

Trabzonspor, sabah antrenmanını teknik direktör Ziya Doğan gözetiminde gerçekleştirdi. Antrenmanda futbolcuların çok hırslı ve istekli olduğu gözlendi. Teknik direktör Ziya Doğan, top çalışmasında oyunu durdurarak futbolcuları sert bir dille uyardı. 2 saat süren antrenmanda futbolcuların neşeli tavırları dikkat çekti.

Teknik Direktör Ziya Doğan, Bolu kampında amaçlarının sezon öncesi kısa süren kamp çalışmalarını tamamlamak olduğun söyledi. Doğan, "5 gün süren kamp sonrası sezona başladık. Eksikleri olan oyuncuları bu kampta lige daha hazır hale getirmek istiyoruz" dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@